Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

jak można uprawiać seks z

Polecane posty

Mi tam amory nie grozą. Nigdzie nie wychodze, nikt mnie nie zna, mam spokój. Żaden pasztet nie będzie mi zwracał głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze mówisz, dobrze
nikt się nie zakocha w pustostanie. Możesz być spokojny o to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
się walentynkami poziom melancholii i zgorzknienia u beliara gwałtownie wzrasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
beliar, smutno Ci, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
hehe, dobra dobra, juz nie udawaj. beliarek jest samotny, ot cała tajemnica nienawiści do pasztetów i ich chłopaków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszcze mu tego bazyla. Sam mogłem mieć podobne badziewie. Tylko tak sobie myślę, jak można bzykac takiego stwora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój kumpel to najlepszy koles pod słońcem. Szkoda go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
może i mogłeś mieć bazyla, ale nie byłeś zakochany jak Twój kolega. a każdy chciałby czasem fol in lof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie uznaje półśrodkow, jak nie jestem z taka która mi sie podoba to nie jestem z źadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
skoro on jest z nią szczęśliwy, to dziewczyna wcale nie musi być półśrodkiem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
nie dość, że smutny, to jeszcze pijany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko Chanellll
cfjkfjkfuiue7 "Beliar nie jednego znalam co chcial mniec ta piekna.....hihiihi a zakonczylo sie inaczej i to jest najsmieszniejsze" Znam to bardzo dobrze. Ilu to naszych blokersów się zarzekało, że byle czego nie wezmą, że ta to mała, chuda, ta ma płaski tyłek, ta ma mały biust, ta ma krzywą gębę ... każdą jedną, która przeszła tak komentowali i co? część z nich ma co najwyżej przeciętne dziewczyny, na pewno nie piękne, a część miała dziewczyny niezbyt ładne, a dziś pozostaje w słodkim kawalerskim stanie. Poza tym piękna nie idze zdefiniować. To, że tobie dziewczyna ta czy tamta się nie podoba, to nie znaczy, że dla kogoś innego jest atrakcyjna. Taka reguła się potweirdza na każdym kroku: np. znam taką jedną, dla mnie naprawdę brzydka dziewczyna, ale taka naprawdę babajaga, do tego niezbyt mądra, a ma wysokiego, przystojnego faceta - więc widocznie on widzi w niej coś, czego np ja i 99% społeczeństwa;) nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
współczuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaa
tak ciężko zrozumieć że ktoś inny mysli i czuje inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko Chanellll
*dla kogoś innego "nie jest atrakcyjna" miało być, a nie "jest atrakcyjna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
ale beliar to wie, tylko musi się przecież pocieszyć. tęskno mu do takiej filmowej big love i odreagowuje. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoJezuIPannoNajswietsza
Nonsens. Seks nie polega na wystrzalowym wygladzie tylko na sex appeal'u ;) Widziales pania Simpson czy jak jej tam bylo, dla ktorej krol Angielski abdykowal? Wazne jest to "cos" a widocznie dziewczyna to "cos" ma dla kumpla. Wtedy nawet krosty na nosie nie maja znaczenia :) A ty przestan myslec szuflandkowo i sobie z mozgu robic komode. Otworz sie na ludzi. Niejeden/a cie zaskoczy. Za odrazajace uwazam jedynie brak characteru ;), brud, nadmierne owlosienie i smrod papierosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bazylem też bym sie nie związał bo wygląd i kasa najbardziej sie liczy(ps. jestem przystojniak :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie tak oburzają bo same bazyle tu siedzą :), a faceci którzy wiedzą, że nie mają szans u ładnej biorą te przeciętne, a ci co u przeciętnych szans nie mają biorą bazyle, a potem zdradzają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w związku ze zbliżającymi
nie wierzę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×