Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

jak można uprawiać seks z

Polecane posty

Mówicie że ładna miska jesc nie daje. A z brzydkiej się jesc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta karoten
Autorze, jesteś jakiś upośledzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego Mogłem być z pewna brzydula ale ja olałem. Mój kolega też mógł tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, Beliar... Ten Twój kolega przynajmniej nie jęczy co chwila na Kafe, że jest sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubianska
Jak można tak zazdrościć koledze brzydkiej dziewczyny? Niedorzeczne. Chyba że zazdrościsz tej brzydkiej dziewczynie, że może spędzać więcej niż Ty czasu z tym kolegą. Czas dojrzeć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnlocke
a ty nie, i zazdroscisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ze jestem wysoka :O czesc Beliar! jak tam, co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, czyli ty też będziesz zawsze sam. Jesteś mały, chudy i nie masz męskiej siły. Wyglądasz jak chłopczyk. Nawet bić się nie umiesz, bo twoja waga i wzrost jest po prostu kobieca. Więc poniekąd masz rację, ale niestety kobiety myślą tak samo i dla nich jesteś gównem a nie facetem. Jak nie masz kasy ani wyglądu, to bierz się za brzydkie, bo to jedyna szansa na "normalność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
Lomu, ty chyba masz 160cm w kapeluszu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
beliar, a ty jak wygladasz??/ jezeli jestes brzydki i niski, to tylko brzydule ci zostaly, jezeli jestes przystojny i wysoki, to bierz sobie ta ktora sie podoba, nie musisz sie marnowac z brzydulami. ale jak sam uroda nie grzeszysz, to nie startuj do ladnych ,bo nie masz szans!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzrost ma duże znaczenie, ale do wzrostu jest potrzebna uroda. Autor nie ma ani wzrostu ani wyglądu, zapewne gadane też nie ma. Tylko ewentualnie brzydkie mu pozostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam twarz jak po kraksie z czołgiem. 175cm wzrostu i 70kg wagi. Generalnie jak młody pambuk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfkkgg
hehe to raczej sam nieciekawie wygladasz, wiec ksiezniczki nie szukaj :) ludzie zazwyczaj dobieraja sie podobnie pod wzgledem urody, no chyba ze masz duzo kasy, to ladne tez na ciebie poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżenifer z Kafetełe
żal Ci dupę ściska, że On ma kogo roochać a Ty masz romans z dłonią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy jaki bazyl ma charakter. Jesteś brzydal, więc czemu drażnią cię inne brzydale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z charakteru? Charakteru nie wyruchasz. Wygląd jest ważny. Jak nie ma wyglądu to nie ma pociągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież ty nawet na ładnej nie umiałeś się spuścić. Więc dla ciebie Beliar to przecież bez różnicy. Seksualnie jesteś do bani, wyglądowo też, groszem też zapewne nie śmierdzisz. Więc o cholerę ci chodzi? Nie umiesz wyruchać nawet dziwki, a chcesz się brać za kobiety. Człowieku, zastanów się nad sobą i to poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfjkfjkfuiue7
hahah jak sie zakochasz to nawet "bazyl" bedzie dla ciebie piekny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×