Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l.wells

Czy moje żyły na nogach nadają się do skleroterapii

Polecane posty

Gość l.wells

Pytam o to, ponieważ nie mam typowo ogromnych i wypukłych żylaków, jedynie jeden granatowy za kolanem. Natomiast całe nogi, a nawet pośladki pokryte mam żyłam i pajączkami. Wygląda to tak jak na 1 zdjęciu na tej stronie, tylko te granatowe są znacznie większe http://www.thelegclinic.co.uk/threadveins.php i tu http://www.thelegclinic.co.uk/threadveins.php są one bardziej widoczne Daję zdjęcie, żeby lepiej było widać. Są one jakby porozrzucane po całych nogach..Czy takie coś się usuwa? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.wells
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l.wells
A próbowałeś tej kuracji albo ktokolwiek? Działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudzisz
Autorko, takie żyły nastrzykują jakimś mądrym czymś w gabinetach kosmetyki estetycznej. Znikają w oczach i w żadną dietę cud nie wierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo a to pomoga na żyły to z filmiku?? Ehh nic chyba nie pomoże na te żyły..trzeba iść na operację jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińczycy i widelce
hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińczycy i widelce
a propos tematu - jestem kilka miesięcy po skleroterapii pianowej takich żyłek jak Twoje. Od razu mi lekarz powiedział - nie wszystkie się do tego nadają, bo niektóre są za małe. " Zrobił " mi tylko te , które się nadawały. Reszta kwalifikuje się do usunięcia laserem. Generalnie jestem zadowolona z efektów - przede wszystkim dlatego, że skupiska tych żyłek zaczynały być bolesne i "ciepłe" - czyli tworzyły się stany zapalne. Nie ma już tego problemu. Najlepiej pójdź do chirurga, który taki zabieg miałby wykonywać na konsultację i porozmawiaj. Jeśli lekarz jest sensowny, nie naciągnie Cię na zabieg bez potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam identyczne żyły też jak na zdjęciach, ale jeśli wszystkich się nie da usunąć, to klapa...Laser toi droga sprawa, ta skleroterapia jest tańsza. Zresztą na moje nogi, to pewnie i tak nieźle zabulę, bo mam wszędzie te żyły..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prudella
Skleroterapia może być wykonywana zarówno przy drobnych naczynkach, jak i dużych żyłach. Jedynie najmniejsze naczynka usuwane są laserem. W przypadku żył stosuje się zabieg za pomocą pianki. Najważniejsze jednak jest to, że taka ilość żylaków nie jest tylko defektem kosmetycznym, lecz objawem poważniejszego schorzenia - niewydolności żył kończyn dolnych, którą należy leczyć, by objawy się nie nasiliły. O skleroterapii i profilaktyce nóg więcej przeczytasz tu: http://dermedicus.pl/blog/index.php/2012/07/skleroterapia-czyli-zapalenie-kontrolowane/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy jakl wykomam skleroterapie 12 sierpnia to czy moge spokojnie jechac za granice na wakcje po 20 wrzesnia? i drugie pytanie ile trwa taki pierwszy zabieg? od razu obydwie nogi obstrzykują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up robił ktoś skleroterapie? czy efekt się utrzymuje po np. roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ duzo osób pyta chcialam podzielić się swoim doświadczeniem ze skleroterapią. Skontaktowałam się z gabinetem przez meila wysłąłąm zdjęcia i umówiliśmy się na wizytę.Na podstawie zdjęć mówiono o 3 seriach ostrzykiwania ale skończyło się na 1. Miałam żylaki i pajaczki ( 13 lat wczesniej miałam operacyjne usunięcie zyły i naprawę zastawek). Podczas jednej wizyty ostrzyknieto mi 2 nogi .Miałam siniaki miejsca po zabiegu bolały, było czuć wypukłości. Po 3 tygodniach zaczęło się goić,po kolejnym tygodniu byłam juz na laserowym zamknięciu pajaczków. Dzis jestem 1,5 miesiaca od pierwszego zabiegu , moje nogi zupełnie się zmieniły (przez 3 dni nosiłam bandaże uciskowe całą dobę , potem przez tydzień w dzień)widać jeszcze te miejsca ale są ,,puste" nie zalega tam krew każdego dnia bledną , nogi przestały mnie boleć, w sumie trzeba sie przyjrzeć żeby zobaczyć jasne beżowo-rózowe slady po zylakach , po laserze w 2 tyg zostały juz tylko małe kreski. Jestem bardzo zadowolona z efektów , któe zmieniły moje nogi w tak krótkim czasie , do wiosny daleko więc spodziewam się że do tego czasu nie znajde nawet kreski na nogach. Polecam gabinet w Lublinie.Jesli ktoś chce zapytać o szczegółowe odczucia podczas zabiegu oraz efekty po zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingapiotrowska
A ktoś, coś, kiedyś robił w Warszawie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaanna
Ja idę dziś tutaj -> www.alfa-lek.pl/pl/nasi_specjalisci/6667_usg_doppler/232_lek_med_mariusz_rolewski I sama też szukam jakichś informacji o tym lekarzu i tej placówce. Mam nadzieję, że ktoś mi coś napisze, a jak nie to ja jutro, pojutrze sama napiszę tutaj o swoich doświadczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaanna
Ok, to obiecany raport ;) Poszłam do Alfa-leku, bo z uwagi na moje podróże i częste zmiany miejsca zamieszkania, często zmieniam też lekarzy. A tutaj mogłam zapłacić za pojedynczą konsultację, a nie od razu za cały pakiet, z którego nie będę miała czasu skorzystać. Doktor był bardzo uprzejmy i sprawiał wrażenie dobrego fachowca. Zawsze mam obawy przed pierwszą wizytą u nowego ginekologa, ale tutaj czułam się komfortowo pomimo to. To chyba dobrze świadczy o doktorze, którego mogę wam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzastina34
ja robilam skleroterapie taka specjalna technika, nie pamietam jak sie nazywa... bo w sumie załam sie na lekarza i juz:) bylam w klinice medycyna urody, wszytko mi powiedzieli na konsultacjach wiec tez to doradzam, bo w sumie tylko lekarz moze oceniac co sie do czego nadaje... a nie na forum:P moge polecic to miejsce :) lepiej zapobiegac wczesniej niz pozniej sie meczyc z operacja itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dżastina a czy ta technika to nie jest właśnie skleroterapia? Weronika gdzie jest ten Alfa-Lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinca
Chyba chodzi o tę lecznicę: www.alfa-lek.pl. Co do Twojego pytania: tak, "ta technika" - dodam od siebie, że bardzo skuteczna i wygodna - nazywa się skleroterapia. Ale nie każda, niestety, może się poddać temu zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś był na skleroterapii w Gabinecie Laura w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colweyowiczka
Polecam zakupić kolagen GOLD firmy Colway International. Moja mama miała podobny problem, tylko że na rękach. Od 2 tygodni używa tego eliksiru wiecznej młodości i już jej poznikały :) Możesz go dostać bodajże w tym sklepie (Jak się zarejestrujesz jako klient, dostajesz rabat 10% od mojego znajomego!) https://yourfuture.colwayinternational.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej aby ocenił to doświadczony lekarz. U mnie udało się skutecznie przeprowadzić skleroterapię i obecnie moje nogi wyglądają super. Dla osób z Wrocławia polecam panią Nielepkowicz. Świetna, doświadczona lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DObry i doswaidczony chirurg naczyniowy to podstawa. Ja korzystam z pomocy dr Rumianowskiego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/) i bardzo jestem zadowolona z prowadzenia przez niego mojej terapii. NIedługo będe mieć zabieg i mam nadzieję, że po nim nie będę się wstydziła chodzić w spódnicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×