Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ni.tak.ni.siak

pomocy , dieta potrzeba od zaraz

Polecane posty

Gość Ni.tak.ni.siak

Mam problem. Nadwaga. 10 kilo. Nie jestem w stanie sie tego pozbyc. Od razu mówie- nie mam wewnetrznego klamcy w sobie - jezeli jem czipsy - to wiem ze je jem nie udaje ze to tylko ziemniaki w innej formie - a ziemniaki to warzywo czyli wszystko je st ok. Probowalam roznych diet , min. bialkowej , liczylam kalorie, robilam 13 dniowa szwedzka , jedyny wynik to ogolne oslabienie i omdlenia- przy szwedzkiej. Nie stac mnie takze na te dziwne diety w ktory jesz tylko po plasterku tego czy owego,... Mieszkam na wsi , i caly czas pracuje fizycznie wiec nie jestem w stanie stosowac nic drastycznego, do najblizszej silowni mam ok. 60 kilometrow i naprawde nie jestem tam w stanie jezdzic czesciej niz raz w tygodniu, w moje wolne. Próbowalam tabletek ale tylko rozstroily mi zoladek. Doszlam do tego glupiego momentu kiedy przestalam poprostu jesc... i nic , a raczej 2 kg wiecej. Moj organizm nie jadl wiec takze (za przeproszeniem) nie wyproznial . Teraz juz tylko chce mi sie plakac , czy ja juz naprawde nigdy nie schudne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×