Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Stroke

Jakie jest Wasze zdanie?

Polecane posty

Gość Stroke

Witam wszystkie kobietki:) Mam taki dość nietypowy problem... Ale może zacznę od początku. Już jakiś czas śledzę to forum i widzę, że padają tu bardzo mądre wypowiedzi. Pomyślałam więc, że może Wy będziecie mogły mi coś doradzić, a przynajmniej może się czegoś dowiem. Więc tak: Kochałam się z mężem z 7 na 8 dzień cyklu (w nocy). Ostatnie 2 cykle miałam 31 dniowe... Dzisiaj jest 29 dc. Wczoraj wieczorem wykonałam test ciążowy, i najpierw pokazały się 2 kreski po czym jedna znikła. Może to za wcześnie na test? Jeszcze 3 dni do okresu ale jakoś nie mogłam się powstrzymać, ponieważ pod kilku dni mam silne bóle podbrzusza, jajników (teraz już ciut zmalał ból), żołądka i głowy. A co mnie zaniepokoiło najbardziej to to, że miałam ochotę na jajecznice z ketchupem i musztardą;) I wszamałam calutką;) No i to, że mam jakiś wstręt do alkoholu( ostatnio były moje urodziny, wypiłam lampkę szampana i po 5 minutach ją zwróciłam). Powiedzcie mi, jak myślicie... jest jakiś prawdopodobieństwo, jakaś nadzieja że jestem w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×