Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiłaMałaSłodka

Buty ślubne Częstochowa

Polecane posty

Gość MiłaMałaSłodka

Witam, chciałabym zapytać jaka wysokość obcasa będzie najlepsza żeby wytrzymać w butach całą noc? Oraz gdzie można kupić fajne skórzane i w rozsądnej cenie buty ślubne w Częstochowie?? Dziękuję Dziewczyny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
Tak chodzę na obcasie na co dzień około 7 cm, ale nie jest to szpilka, tylko obcas stożek tak troszkę grubszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już coś, to myślę że możesz pozwolić sobie na obcas do 10 cm bo na wyższych ciężko tańczyć a od panny młopej w dniu ślubu dużo się wymaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
A wiesz może gdzie mogłabym kupić fajne porządne buty w Częstochowie? Dziękuję Ci za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i buty na zmiane to podstawa:) ja poszłam na wesele na obcasie 14 cm bez paru milimetrów i dochodziłam do oczepin... a chodze e takich co jakiś czas i mam na codzień buty na słupku... tylko po domu i na plaży se chodze w klapkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
W 14 cm bym nie wytrzymała, ale właśnie też myślę o butach na zmianę :), gdyby te "podstawowe" nie zdały egzaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z dobrymi i tanimi butami to ciężko... najlepsze to z dobrej firmy żeby dobrze na nodze leżały nie ślizgały się, nie spadały i nie obcierały. Dopasować je możesz kupując wkładke do butów, w każdym lepszym sklepie z obówiem kupisz, no i pochodzić w nich zeby sie dopasowały do nogi i noga przyzwyczaiła do tej wysokości obcasów:) a jeszcze pytanie... sukienka jakiej długości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
Długa sukienka do ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
Znaczy nie chodzi mi o tanie buty, bo chcę buty na pewno skórzane, ale są sklepy gdzie mają porządne buty i nie zdzierają nie wiadomo ile pieniędzy za nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie w sieciówkach... bo to tandeta po przecenach, ja wybrałam na codzien buty też skórzane od Polańskiego chyba bo nie mam pudełka pod ręką i są cudnie wygodne i skorzane i przedewszystkim piękne:) i widac solidność na pierwszy rzut oka::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co marzyc o tanich bytach skorzanych bo ''taniosc'' to pojecie wzgledne. A jak powiesz magiczne slowo slubne to wiadomo ze kupioc musisz. Mysle ze warto przejsc sie po sklepach ktorzy maja obuwie od producentow. Nie wiem czy jeszcze w domu handlowym centrum isnieje stoisko QUATTRO ale oni zawsze mieli buty dobrej jakosci i niedrogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz pochodzić po sklepach i szukać promocji wtedy i cene i jakość będziesz miała, zazwyczaj są to małe sklepiki z niewielkim wyborem ale złej jakości nie można im zarzucić... Bo to nie masowa produkcja w chinach przez zmuszne do pracy dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
Właśnie w Centrum oglądałam i podobały mi się, ceny też są w porządku :), poszukam i poprzymierzam. Dziękuję Wam bardzo :), kochane jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak masz suknie bez tzw. rusztowania pod spodem to może ci sie zaczepiac o obcas. Wiem bo w tych samych butach co byłam na tamtym weselu to byłam też na sylwesrtrze i miałam sukniedo ziemi i ciężko czasem było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
A dziewczyny suknia na kole jest bardzo niewygodna? I czy można koło czymś zastąpić? Boję się tego wszystkiego, zostało niecałe pół roku do ślubu a ja już prawie po nocach nie śpię jak o wszystkim myślę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można kupic ładne tanie i solidne buty, tylko nie na ostatnią chwile i troche trzeba się ochodzić ;) teraz są wyprzedarze z poprrzednich kolekcji więc próbuj. Nie ma za co :) i powodzenia w nowym życiu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
Kwiat**lotosu bardzo Ci dziękuję :) i wszystkiego dobrego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło :) spij bo do ślubu nie dożyjesz ;) ogółem długie suknie nie sa wygodne jakie by nie były, najlepiej wybierz się do krawcowej nich ci doradzi co z tym kołem zrobić :) zwłaszcza te suknie slubne, one mają wygladac a nie być wygodne...niestety dla nas kobiet które chca miec ślub jak księżniczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłaMałaSłodka
Masakra, ale przeżyję :) w końcu to jeden jedyny dzień w życiu, więc jakoś się przemęczę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się;) to ma być wasz dzień, buty i sukienka są ważne ale nie najważniejsze.... Wkońcu wychodzisz za swojego faceta a nie za sukienkę która potem opchniesz albo będzie leżała w szafie aż się rozleci... Ja też wszystko planuje z bardzo dużym wyprzedzeniem ale nie podadam w paranoje zakupową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się poszczęściło z butami w sklepie na portalu www.butyslubne.com.pl. Niedrogie, wygodne, dokładnie w takim odcieniu i fasonie, jakiego potrzebowałam żeby mi się skompletował z suknią. Wysyłkę zrobili od ręki, but ładnie zapakowany, nowy, bez jakichkolwiek śladów użytkowania, czy błędów produkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze buty zdecydowanie są w Sklepie Obuwniczym Tymoteo, w Częstochowie ul. Dąbrowskiego 9. To nowy super sklep. Duża oferta butów ślubnych, wygodnych, dla kobiet i dla mężczyzn. Buty polskiej produkcji ręcznie robione. Ceny bardzo okazyjne. http://tymoteo.pl/search.php?text=kotyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jaskrowa, koło Mstowa się przejedź (producent, w każdym salonie z sukienkami dostaniesz namiary). Nie dość, że ładne, to przede wszystkim bardzo wygodne, gość naprawdę umie robić dobre buty, no i tanio, jak to u producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×