Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zadowoloona z życia

WESELE w remizie strażackiej to obciach ?

Polecane posty

Gość gość35799
W sam raz dla tych, co za wszelką cenę chcą zrobić byle jaki i jak najtańsze wesele. A jak masz pecha, to jeszcze strażaki pijaki ochotniki was okradną. Normalnie Osp górą, mundurek usprawiedliwieniem kazdej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie, ma to swój klimat i o ile goscie nie są "ą-ę" to będzie bardzo fajnie :) wtedy bardzo dobrze sprawdza się na stołach Wódka Weselna a nie jakieś Finlandie, Stocki czy inne. Ma być wesele to ma być! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach, wstyd i szczyt sknerstwa. Po za tym dziadostwo, nie oszukujmy sie. Ludzie sie za twoimi plecami beda smiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy bedzie sie trul pomyjami-weselna to siki. Nie stac cie na alkohol, nie stac na lokal, to lepiej nie rob wcale wesela. Oszczedz sobie wstydu-to do goscia ze stycznia 2017. Ludzie beda sie smiali, ze nie dosc ze dziadostwo to i siki do picia. ;) skad tacy ludzie sie biora...wiocha i sknerstwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwazam, ze wesela w remizie sa super ! taki oldschool :) jakbym mogla jeszcze raz wyjsc za maz to znow remiza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak autorko , w dzisiejszychczasach to juz obciach , chyba ze jestes z wiochy zabitej dechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy pitolicie..jaki obciach?Najważniejsza jest atmosfera i strawa,a czy to będzie sala zamkowa czy remiza to już wg uznania narzeczonych.Może być wesele w salach pałacowych i okaże się lipą na całej linii.Wiem,bo zaliczyłam takowe wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie obciach i sknerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzy znaki

To nie tylko obciach ale i wstyd, remizy to komuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzy znaki2

Gość gość   

 

Napisano Luty 4, 2018

ja uwazam, ze wesela w remizie sa super ! taki oldschool :) jakbym mogla jeszcze raz wyjsc za maz to znow remiza !!! 

-

Jak sie nie ma kasy to nie masz wyjscia. Oldschool? Raczej komuna. Ot wszystko w temacie. Prawie Kazda remiza jest brzydka(a troche swiata widzialam), a w kuchni i lazienkach-lepiej nie mowic,jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
7 minut temu, Gość Rzy znaki2 napisał:

Gość gość   

 

Napisano Luty 4, 2018

ja uwazam, ze wesela w remizie sa super ! taki oldschool :) jakbym mogla jeszcze raz wyjsc za maz to znow remiza !!! 

-

Jak sie nie ma kasy to nie masz wyjscia. Oldschool? Raczej komuna. Ot wszystko w temacie. Prawie Kazda remiza jest brzydka(a troche swiata widzialam), a w kuchni i lazienkach-lepiej nie mowic,jak jest.

Nie wiem gdzie Ty mieszkasz, u mnie w okolicy wszystkie remizy, świetlice wiejskie są ok, klima na sali, kominek, dobrze wyposażona kuchnia w duże lodówki, przemysłową zmywarkę itp. Wszystkie po kapitalnych remontach w ciągu kilku ostatnich lat, tak że nie jedna restauracja w która dawno nie była remontowana się chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Boże! ludzie ile w was jadu! u takich jadowitych panien młodych to nawet w wersalu na weselu nie chciałabym być! 

U nas jest sala wiejska z końca XIX wieku, pięknie odrestaurowana w klimacie, zakupione są nowe stylowe krzesła i stoły, na podłodze nowe deski, pięknie zachowane, rzeźbione belki sufitowe, nie trzeba żadnych dekoracji i świetne imprezy się tam odbywają. Andrzejki, sylwester, różne karnawałowe i także wesela ale ja bym tam wesela osobiście nie zrobila bo tam nie ma klimatyzacji, a moje wesele bylo latem, miejsc noclegowych też nie ma, a mnie na tym bardzo zależało. Dlatego zrobiłam w hotelu kilka kilometrów dalej w zabytkowym dworze właśnie ze względu na noclegi i klimatyzację. Zastanów się czy goscie ci się nie ugotują w tej remizie, bo wiesz pogoda lubi dać czadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela s ela

Nie dość, że obciach, to i wstyd do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zla babaa

Jak by nie patrzeć remiza w 99% ,to jest wstyd. Po za tym u nas na wsi jest remiza i druhowie z osp za kase z wynajmu sali,to tylko zbiórki robią. Czyli inwestują w siebie grochówką i przelewem wysoko procentowym. W sumie nic innego nie robią,a szkoda,bo dziadkowie nie po to budowali remizę. Tak więc, nawet u mnie w rodzinie nie zostawili by pieniędzy naszemu osp,bo ci zmarnuja tą kasę. Lepiej zapłacić za lokal,gdzie pracują ludzie i podatki płacą. Po za tym w remizie to tylko w chłodne miesiące, bo w ciepłe gorąco w naszej, jak w chl3wni.  Lokal to komfort i wygoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Oczywiście ze to nie żaden wstyd. Wstyd może być jak zachowują się ludzie; komentowanie miejsca, jedzenia, obgadywanie, wścibskie pytanie, nadmierne picie alkoholu. A niektórzy nawet w samym pałacu nie potrafią się zachować. W weselu nie chodzi przecież o luksusy a o to żeby dobrze się bawić, spotkać z dawno niewidziana rodzina, świętować powstanie nowej rodziny. Pisze to z perspektywy gościa. Przynajmniej ja idę na wesele z takim nastawieniem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprze dam domek letniskowy

Ja w remizach, to bylam w wiekszosci na samych "wpadkach", co gorsza w upały,było okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnntttt

Nie oszukujmy sie,ludzie czesto NIE potrafia sie zachowac w remizach. Po za tym wokol remizy zawsze goscie weselni robia smietnik. W lokalach juz sie wstydza zachowywac jak zwi...errzeta. Ja uwielbiam lokale, zawsze jest atmosfera przyjemna i nikt nie zachowuje sie jak jakis z..ul spod sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anghelica

Trudno sie bawic,gdy w remizie nie dziala nawet wentylacja i sie leje ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka bigos

Nie mam pieniędzy= remiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia f

W dzisiejszych czasach to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elementy dużej anna

To już nie te czasy. Remiza to przeżytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franceska

U mnie trzeba koczować pod remizą lub w niej i pilnować przed , jak i po weselu, bo okradają je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja miałam wesele na sali w domu kultury  na 120 osob i było super. Wszyscy wspominają super. Moje wszystkie kuzynki miały w domu kultury lub remizie strażackiej i każde było super. Mój brat miał wesele w restauracji i też było fajnie.Jedynie co przewyższa restaurację nad weselem w remizie to to że w restauracji Cię nic nie obchodzi jeśli chodzi o przygotowanie. 

Mój kuzyn który mieszka w Niemczech na stałe i jak przyjechał do Polski na urlop i ja nie miałam osoby towarzyszącej na wesele bo zerwałam z chłopakiem. Kuzyn poszedł że mną, świetnie żeśmy się bawili. On powiedział że to bylo najlepsze wesele na jakim był. W Polsce wesela są super. Ja parę lat później pojechałam do Niemiec na jego wesele w restauracji i powiem tak- kosztowało kuzyna to kupę kasy w restauracji a szału nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×