Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
thithmitw

Kac moralny po imprezie

Polecane posty

Byłam w związku przez ponad 5 lat, rozstałam się z chłopakiem 3 tygodnie temu. To była nasza wspólna decyzja, od dłuższego czasu nie układało się między nami, mogę powiedzieć, że nasz związek skończył się już długo przed definitywnym rozstaniem. Początek był ciężki, chciałam chwycić za telefon i powiedzieć że nie mogę bez niego żyć, ale wiedziałam, że to do niczego nie prowadzi. Jak mówią czas leczy rany, po tygodniu utwierdziłam się w przekonaniu, że to była dobra decyzja i życzę mojemu byłemu jak najlepiej, jest fajnym facetem, ale nie byłam z nim szczęśliwa...przechodząc do sedna, wybrałam się w weekend z moją przyjaciółką w ramach babskiego wieczoru, potańczyć do klubu. Poznałam tam fajnego chłopaka, świetnie się nam tańczyło, pomiędzy nami pojawiła się niesamowita chemia, nie byłam pijana, ale lekko wstawiona i jakoś tak wyszło, że zaczęliśmy się całować, bardzo namiętnie...potem chwilę rozmawialiśmy, ja musiałam już uciekać do domu, on poprosił mnie o nr telefonu i się zgodziłam. Miałam różne myśli i wątpliwości, ale zgodziłam się na to, żebyśmy się spotkali. Mam wyrzuty sumienia, że uległam wtedy na imprezie, wydaje mi się, że wyszłam na łatwą, a taka nie jestem...wiem jak może to wyglądać z boku, trochę się pospieszyłam, ale co się stało to się nie odstanie. Zastanawiałam się też nad tym czy nie za szybko umówiłam się na randkę, w końcu nie minął miesiąc od rozstania...z drugiej strony doszłam do wniosku, że życie toczy się dalej i raz się żyję...proszę Was, żebyście napisali co o tym wszystkim sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×