Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glupia marzycielka

Macierzynstwo mnie totalnie przeroslo, chetnie cofnęlabym czas...

Polecane posty

Gość gość
Pewnie ze to prowo,kto przy zdrowych zmyslach decyduje sie na dziecko na studiach,jesli chce je skonczyc?Trzeba miec nie halo.I te blizniaki dziewczynki dwa razy pod rząd tez nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest topik z 2012 roku idiotki a to kiedy się kto decyduje na dziecko to jest indywidualna sprawa każdego A dodam że znam osobę co miała 3 razy z rzędu bliźniaki 3 ciąże 6 dzieci :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję bardzo. Ja mam lat 30. Za tydzień rodze i ciągle mam w głowie że przegrałam życie. A tu 4-ja na pewno bym tego nie ogarnęła. Sama ciąża to dramat...a co dopiero macierzyństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:01 dlaczego nie zrzekniesz się oelraw rodzicielskich i nie oddasz dzieci tym którzy naprawdę tego chcą? Ty byś nie przegrała życia a ktoś inny by był szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:45 taaa nosi 9 miesięcy rodzi w bólach i odda tobie bo ty nie możesz mieć hahahha. Dobre sobie. Jeśli nie masz dzieci i mieć nie możesz to może znaczy że ktoś mądrzejszy to zaplanował i tak ma być? Doskonale rozumiem kobiety które czują się przegrane. A każda która chce a nie może nie wie co to znaczy mieć dzieci. Uważajcie o czym marzycie bo jeszcze się spełni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można decydować sie świadomie na dziecko nie mając jeszcze ukończonych studiów ? Nie ogarniam tego swoim umysłem! Myślałam, że człowiek studiujący to człowiek myślący. I jeszcze przy bliźniakach sie komuś seksu chciało. Ja bym zdychała ze zmęczenia. Ty kobieto jesteś jakaś z kosmosu, ale są jeszcze większe babska cyborgi co rodzą rok w rok czwórke dzieci i z uśmiechem na gębie stoją pod marketem z tą gromadą. Babsko zero zmęczenia na facjacie tylko stoi taka kwoka i cieszy miche jakby była na wczasach. Ja bym zdychała. Skąd tacy ludzie sie biorą to nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko teraz w 2018 roku to na pewno już byt ci sie dawno polepszył z pincet plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:59 no właśnie bo nie ogarniasz. Dziecko dobrze mieć w młodym wieku a studia wcale nie utrudniają tego żeby owe dziecko mieć. Ty dzieci nie masz i chyba dobrze się stało bo nie dałabyś rady. Ale rada na przyszłość. Jak widzisz matkę z czwórka dzieci bez zmęczenia na twarzy za to z wielkim uśmiecham to nie twórz jakichś dziwnych teorii w głowie bo ta kobieta jest poprostu szczeliwa i napwno należy się jej wielki szacunek bo ona ogarnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:28 mam dwuletniego przekochanego synka. Jeżeli przegralas zycie bo jesteś w ciąży to zrób coś dla tego boednego dzieciatka i oddaj je komus kto nie przegrał zycia bo będzie miał dziecko. Po co je skazywać na taki marny los przy niedojrzałej kobiecie ? Współczuję mu. Jeszcze nie przyszedł na świat a jego matka już mówi że przegrała życie przez niego. Nic dobrego go już nie spotka z taką matka :( ale cóż nie wszystkie dzieci mają szansę urodzić się w dobrym kochającym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×