Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

KOJEC drewniany - PORADŹCIE !

Polecane posty

Gość ja mialam kupić taki,
ale w końcu kupiłam ten zwykły z siatką. Nawet się sprawdza. Dziecko uczyło się chodzić i bałam się ze w tym drewnianym będzie się przewracać i uderzać główką o szczebelki tak jak to robi w drewnianym łóżeczku. Ten siatkowy wydał mi się bezpieczniejszy. Sprawdź sobie czy dziecko będzie chciało bawić się w kojcu bo siostra kupiła dla swojej córki i stoi nieużywany bo mała dostaje spazmów jak się ją tam wkłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy dość duże podwórko i ogródek - myśleliśmy że moglo by się sprawdzić dobrze nawet nie tyle w domu co wiosną - latem na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Olka
Siostra taki miała i był prawie idealny. Prawie,bo wymagał kilku drobnych napraw. Jak mąż umie się posługiwać wkrętarką lub śrubokrętem to kup. Po kilku złożeniach i rozłożeniach trzeba było wymienić dwa zawiaski-bo ten co siostra miała poszczególne elementy miał montowane na zawiasy. Szwagier kupił zawiasy, wymienił i teraz służy drugiemu i trzeciemu dziecku (bliźniaki). Są bardzo zadowoleni, bo bliźniaki mają teraz 10mcy i wszędzie chcą wejść i na sekundę ich z oczu nie można spuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż wszystko sam robi, także wkrętarka mu nie obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Olka
Właśnie zauważyłam,że pisałam w czasie przeszłym ;) Powinno być siostra kupiła i ma :) oni przy pierwszym dziecku właśnie często nosili do ogrodu i dlatego się zepsuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Olka
To ja polecam taki kojec, jakby zawiasy nawet się zepsuły,to 5 minut roboty i może służyć na lata. Z tych siatkowych dzieci łatwo wychodzą,a z tego nie tak łatwo wyjść. A wiadomo siedzisz z dzieckiem w ogrodzie i musisz na chwilę lecieć do domu,bo ktoś dzwoni na stacjonarny,puka do drzwi lub woda się gotuje. I co? Dziecko bawi się w najlepsze,ale samego przecież nie zostawisz,bo o tragedię bardzo łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Olka - a nie wiesz czy siostra kupowała go na allegro ? Trochę obawiam się tego w jakim stanie takie coś kurier dowiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Olka
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Olka
Gdzieś mi tekst wcięło :) Kupowała w sklepie. Ale ja na allegro kupowałam spacerówkę i wazon-taki 120cm wysokości i dotarło bez problemu w jednym kawałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testuje swoją wytrzymałość
ja miałam ale ośmiokątny bo te sześciokątne są za małe jak dla mnie-w sumie dla mojego dziecka hehe:) Fajna sprawa z takim kojcem,masz pewność,że przynajmniej jak się uczy chodzić to nie rozwali sobie głowy a kąt mebli czy w moim przypadku szklanego stołu. Ja zawsze będę polecać kojec ale tylko ośmiokątny-super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Olka
Poza tym jak cokolwiek kupujesz i przywozi kurier to ma on obowiązek poczekać żebyś sprawdziła czy towar jest zgodny z zamówieniem i w jakim jest stanie. Wtedy jak coś nie gra to obowiązkiem kuriera jest mieć druk reklamacji i od razu spisujesz. Warto wejść na stronę firmy i przeczytać regulamin. Ja sobie wydrukowałam na wszelki wypadek druk jak zamawiałam prezent teściowej- sprzedawca miał kilka opinii,że ktoś zamawiał rozmiar L w kolorze czarnym,a przyszło różowe S-a kurier z siódemki,który u nas jeździ nie należy do najmilszych i koleżanka kiedyś miała z nim problemy,więc wolałam się przygotować. Pech chciał,że towar nie był taki jak zamówiony-on do mnie żebym sobie w ciągu 7 dni składała reklamację-a ja mówię,że zgodnie z ich regulaminem on ma obowiązek przyjąć reklamację od razu. A on mówi,że nie ma druków,więc wyjęłam druk i wypisałam. Kręcił nosem,ale zabrał towar i oddał pieniądze. Bo zanim wyda to chce kasę i podpis-to też jest bezprawne,ale z tym już nie miałam zamiaru walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro kupuje od lat, tyle że takich gabarytów jeszcze kurier mi nie przywoził, a przy mniejszych rzeczach to oni zazwyczaj mówią że nie mają czasu i uciekają, a biegać za nim nie będę, a niestety wygląda to tak że najpierw musisz odbiór podpisać zanim otworzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam już blisko kupna takiego kojca na allegro, ale po przeczytaniu kilku opinii o sprzedającym jednym czy drugim - głównie chodzi tu o czas realizacji, zwątpiłam. Może ktoś zna jakiś sklep, hurtownię ( ŚLĄSK ) z meblami, artykułami drwanianymi gdzie można by taki kojec kupić osobiście, ewentualnie może być sklep internetowy, który zrealizuje zamówienie szybciej niż miesiąc... ale nie allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×