Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

ja zalogowałam sie na nowe forum ale nie moge od rana nic napisać bo nie wiedze zadnego " guziczka" dodaj wpis czy cos takiego i nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, nie zaczynaj, nie podjudzaj, bo zaraz się znowu zaczną dyskusje nie na temat... po co ci to? Nudzisz się? Tęsknisz za zadymą? Po co wywołujesz temat? Potwierdza się, że tylko o sensację tu niektórym chodzi... Ja się nigdy nie maskowałam, podkreślałam nawet, że niektóre z Was mogą sobie wypisywać na mój temat świństwa, bo SĄ anonimowe - a ja nie. I zdawałam sobie z tego sprawę od początku. Nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, że można mnie namierzyć, przez bloga - liczę się z tym. Ale to też nie jest dla mnie żaden problem, bo nie mam sobie NIC do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie rób z siebie ofiary. Rozwaliłaś forum więc powinnaś miec sobie wiele do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwaliła i poszła, czego tu nie siedzi i nie pisze z dziewczynami ??? nie ma z kim ????aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna Angelika
Drogie mamy jeżeli macie ochotę wypełnić ankietę odnośnie autonomii kobiet ciężarnych i rodzących a urodziłyście dzidziusia w latach 2011-2013 proszę kliknąć w poniższy link. Chcę zbadać czy kobiety są świadome swoich praw i jak przestrzegane są te prawa w stosunku do kobiet ciężarnych i rodzących! Gorąco zachęcam!! :) http://moje-ankiety.pl/respond-51280.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do położnej - przeszłam ankiete ale ma ona błędy - część pytań się powtarza, a na to pyt. o łamanie moich praw są dwie odpowiedzi - przez położną lub lekarza - a nie ma trzeciej opcji - że nie były łamane... nie udało się zakończyć tej ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do każdego się przyczepi...............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiupek
V - gdybyś była światłym pedagogiem w temacie metodologii, nie dziwiłoby Cię powtarzanie pytań :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiupek
Więc nie nazywaj błędem tego, czym ono nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
violianka, dlaczego tak jest, że nikt Cię nie lubi i każdy coś Ci zarzuci. Pomijam już nas, ale widzę że wychodzą tu nowe osoby i też rodzą się konflikty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie? Myślę, że macie jakieś problemy, ze sobą, ze mną, ale nie jestem specjalistą i nie wiem co to może być... Jakaś paranoja może. Może któraś z przedmówczyń pomoże, zdaje się że zna się na psychiatrii i psychologii. A może potrzebny egzorcysta? Ja tam do nikogo nic nie mam. A położnej chciałam pomóc - bo ankietę otworzyłam, ale wydało mi się że jakieś błędy są, ale też mogę się mylić, w końcu jestem tylko człowiekiem...ale widać cokolwiek bym napisała to jakieś "nożyce" się odezwą, bo widocznie już się niektórym znudziły tematy okołodzieciowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ankietę to i ja zakończyłam po 5 min., strasznie męcząca, a kwestionariusz pytań zawiera błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V - Jak widać mylisz się dosyć często. Wypowiadasz się na każdy temat nawet na ten na którym się nie znasz. Takie gdanie dla samego gadania - bardzo męczące - typowa baba z dowc*pów. Klapie jęzorem pomimo, że nikt nie pyta. I nie to nie jest "taka karma" tylko egocentryzm i złośliwy, przekorny charakter. Z karmą to nie ma nic wspólnego, sprawdź co to słowo oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatkaEV
nie głupio Ci V, że pisze do Ciebie osoba, za którą się podszywałaś na naszym forum - tylko po to, żeby podczytywać o czym piszemy i wklejać linki do swojego bloga ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha Gaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Być może czeka mnie operacja usunięcia torbieli jajnika właśnie w opisywanym przez Was szpitalu. Problem polega na tym, że kiedy wpisuje w google Lublin Staszica ginekologia opinie wyskakują tylko ogólne informacje na temat tego szpitala lub właśnie poród. Moja prośba do Was Lublinianek jest więc taka. Mogłybyście mi podać jakieś linki do stron, z których dowiem się tego co mnie interesuje. Bardzo Was proszę. Będe tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkostecka
Niezapominajko - niestety nie znam takich stron internetowych na temat ginekologii. jest aby położnictwo i patologia ciąży... próbowałam szukac, ale nic nie udało mi się znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BONAWENTURA 5
LILKA1987: Powinnaś się wstydzić! Chodziłem razem z żoną też do tej szkoły.Na pierwszych zajęciach Agata mówiła:nic nie piszcie na forach...bo mogę mieć problemy...LILKA,wolniej mów i pisz,a szybciej myśl! Zapomniałaś o tym .Agata wyświadcza ci przysługę...a ty wypisujesz co ci do głowy przyjdzie...Czemu nie masz honoru dziewczyno?! Czemu pleciesz jak papuga? Szkoła jest jak najbardziej godna polecenia! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancior
właśnie miałam to samo pisać, fajnie, że ktoś tu jeszcze zajrzał, mam nadzieję, że temat się odnowi. Jest tu jeszcze ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie bardzo proszę o odzew jeśli by były tutaj jakieś mamy, które rodziły na staszica :) mam termin na kwiecień, planuję tam rodzić, chodzę do dr Stupak. Chciałabym żebyście tak w skrócie opisały co i jak gdyż temat jest bardzo obszerny i znaleźć jakieś informacje w jednym miejscu to graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ancior a na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancior
termin mam na marzec, może ktoś jeszcze się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nikt się więcej nie odezwie :( a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancior
no wielka szkoda, od jakiegoś czasu czytam to forum od początku i bardzo dużo się z niego dowiedziałam, nie wiem czemu nagle tu taka cisza już od jakiegoś czasu. A wszystkie info na bieżąco bardzo by się przydały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×