Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

jaka reakcja?

Polecane posty

Jak byście zareagowały, gdybyście się dowiedziały, że Wasz znajomy mając 27 lat nigdy nie miał dziewczyny, nie uprawiał seksu ani nie całował się? Jest to mój przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od tego jak leży
to zależy czy nie miałeś dziewczyny i seksu bo nie poznałeś jeszcze tej dziewczyny czy masz zrypany charakter i czekać na księżniczkę z bajki która zajedzie różowy cabrio i zabierze Cie na kanary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłabym zaintrygowana, na pewno zapytałabym dlaczego tak się stało, ale nie przestraszyłoby mnie to, nie czułabym pogardy czy czegoś takiego, czasem tak bywa...są większe tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed znajomymi ukrywaj takie rzeczy, ale jak się zakochasz to się nie wstydź powiedizeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju kazdy jest inny...Na pewno istotne jest powód tego, że w tym wieku nie masz żadnych doswiadczeń. Ale generalnie mi by to nie odpowiadało. Juz jako nastolatka nie wyobrazałm sobie seksu z prawiczkiem... Nie jestem zazdrosna o byłe mojego męża, czasem wyciagam z niego jakis szczególik doty6czacy jego doświadczeń seksualnych i ...kręci mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie opowiadam tego znajomym, bo wiadomo jak zazwyczaj ludzie reagują, nie chcę się stać obiektem kpin. Sam często zastanawiałem się, dlaczego nigdy nie miałem dziewczyny i nie potrafię znaleźć odp na to pyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie poza najbliższą rodziną nikt chyba o tym nie wie tak na pewno, choć zapewne wiele osób się domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że jednak jest. Mi samemu z wiekiem jakby coraz bardziej to przeszkadza, prowadzi czasem do jakichś frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że przeszkadza. Zatem szukaj dziewvzyny, podrywaj, zapraszaj na kawę, za którymś razem trafisz na taka z która się polubicie. Nie rozważaj natomiast swojej przeszłości (znavzy jej braku), to cie tlyko pogrąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalana w trupa
zabiłabym go żeby się nie męczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku miku: dzięki, że mnie rozumiesz. Myślę czasem, żeby spróbować z taką młodszą dziewczyną (18-21), która nie miałaby takich obciążeń z przeszłości. Ale nie wiem, czy to dobry pomysł, bo jak pomyślę, że ona ma pewnie sporo większe dośw ode mnie, to jakby to wyglądało. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie pakowałabym się w związek z prawie 30 letnim facetem bez doswiadczenia. Ale przeciż nie chodzi tylko o to, że nigdy "nie kopulowałeś". Chodzi o znacznie więcej. Taki fakt cośtam o tobie mówi, może jesteś niesmiały, może masz mały temperament, nie wiesz jak zdobyć kobietę...a to nie są zalety :( Generalnie nie typ dla mnie. Nie mysl o 18 - 19 bo te faktycznie czasami są juz mega doswiadczone, al;e przede wszystkim wiekszosc z nich ma inne nastawianie do seksu niż ty...Poszukaj dziewczyny w swoim wieku, która tak jak ty nie ma zadnych doswiadczeń. Nie miej zbyt wygorowanych wymagań tylko mierz siły na zamiary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że naiwnie myślisz. Wiek nie określa przeszłości seksualnej (spójrz na siebei chociazby :) ). Powinieneś szukać "przyjaciółki", dziewczyny która szuka miłości romantycznej, z któą będziesz nie bał się szczerze rozmawiać ... myślę że nastolatka predzej cie wyśmieje cyz zrni aniżeli dziewczyna która już ma poukładane w głowie. (raczej okolice 23-27 lat polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ Ale dlaczego nie masz żadnych doswiadczeń? Przeciez facetom łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie nie mam chyba żadnego jeszcze. Nie chcę szukać jeszcze dziewczyny do stałego związku, bo na to za wcześnie. Chciałbym na razie jakoś się otrzaskać w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaniec55
brałabym się za niego :) chchiałabym mieć takiego nie śmiganego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w czym problem, skoro chcesz tylko bezinteresownego ruchania o to tak łatwo przecież, wystarczy wyciagnać po to rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku miku: nie dla każdego jest to tak łatwo. Poza tym nie chodzi mi tylko o sam seks, tylko też jakieś tam spotykanie się, ale nie takie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jakie możesz mieć spojrzenie... No za bardzo Cię nie ciągnie skoro masz tyle lat i zadnych doswiadczeń...Nie mówię,że miałes zaczynać jako nastolatek, le miałeś 18-19-20-21-22-23-24-25-26 lat...Gdybys miał przynajmnuiej sredni temperament to juz dawno mialbys jakiekolwiek doswiadczenia seksualne..Nie mówie,że miałeś wyrywać dziewczyny na imprezie, ale jakiś spokojny związek może bez wielkiej miłości ale za to z seksem. Taki młody mężczyzna jak ty powinien mieć seks...Przynajmniej dla zdrowia zwłaszcza psychicznego... A co facetom nie jest łatwiej? Tak to juz u nas jest,że facetowi łatwiej zaprosić gdzies dziewczynę...Dziewczyna, która zdobywa facetów musi być albo bardzo pewną siebie megalasko albo desperatką... ­­­­­­­­­­­ Generalnie wulkan seksu to z ciebie nie jest ani nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze czy Ty juz w życiu o niczym innym nie myślisz tylko o tym ruchaniu? :o bo z Twoich tematów tak wlaśnie wynika...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nashiba: nie chodzi o wulkan seksu. Ale nie pisz, że nie mam zbytnio potrzeb seksualnych, skoro mnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet gdybys miał potrzeby chociaz zblizone do przecietnych to juz dawno bys sobie ulżył a nie pościł do 30 :) Facet nawet biologicznie kończy ci się czas kiedy facet może najwiecej....30 to nie starość, ale mijaja czasy kiedy możesz ( z powodu uwarunkować fizycznych) kochać się po 6 razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×