Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Co na kolacje? Jakiś pomysł? Proszę :)

Polecane posty

Proszę pomóżcie mi dziewczyny wymyśleć jakieś danie na obiadokolację, przy świecach i winie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezulec
spaghetti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makaron z mięsem mielonym w sosie pomidorowym Składniki: 50 dag makaronu "falbanki" lub "świderki" 50 dag mięsa mielonego 1 puszka pomidorów (40 dag) 1 duża cebula (10-15 dag) 3 łyżki oliwy z oliwek 2 łyżki mąki krupczatki czerwona papryka ostra pieprz sól zielona pietruszka zioła prowansalskie Sposób wykonania: Mięso przyprawiać czerwoną papryką, pieprzem i solą. Na gorący tłuszcz rzucać małe kawałki mięsa i zrumienić. Następnie do mięsa dodać pokrojoną w kostkę cebulę. Gdy cebula się zrumieni dodać pomidory z puszki wraz z sokiem, następnie wlać 1 szklankę zimnej wody. Całość dusić ok. 15 minut. Do 1 szklanki zimnej wody wsypać mąkę krupczatkę, dokładnie rozmieszać i wlać do gotującego się sosu. Chwilę pogotować. Następnie dodać pokrojoną zieloną pietruszkę i zioła prowansalskie. Sos przyprawić do smaku. W osolonej wodzie ugotować makaron według przepisu na opakowaniu. Makaron rozłożyć na talerzach i polać gorącym sosem. Składniki wystarczą na 4 porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też myślałam o spaghetti, ale u nas w domu to często jak nie pizza, to spaghetti albo kurczak z ryżem, myślałam dziś o jakiejś "nowości" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Kanapki. Kolorowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my lubimy spaghetti
carbonare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooj tak ostatnio jadlam te spagetti carbonara pychotka :D z pomysłu na oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka_dziwaczka
Słyszałaś o steakrock'u? to zaskakujący sposób podawania dań. Faceci lubią pojeść więc proponuję steka ;) Oczywiście małej gramatury, żeby nie być zbyt przejedzonym. Dzięki grillowaniu na kamieniu druga połowa może sama kontrolować stopień wysmażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kupujesz średnie mięso w supermarkecie? Jeśli chodzi o wołowinę to wolę kupić bezpośrednio z ubojni www.cezan-ubojnia.pl gdzie mogę mieć pewność co do jakości i smaku mięsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×