Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do mebli olcha

jaki macie kolor scian pokoiku dzieciecego

Polecane posty

Gość do mebli olcha

jak bedzie pasowal dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę ci napisać bo ostatnio
Ja mam na jednej ścianie tapetę Rasch a pozostałe 3 pomalowane najjaśniejszym kolorem z tych figurujących na tapecie (u nas jest to ciepła jasna szarość), idealnie dobranym z grubego wzornika farb, tak by ściany wyglądają jak spójna całość. Sufit i faza między sufitem a ścianą są białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę ci napisać bo ostatnio
wyglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mebli olcha
no mi sie szarosc podoba ale czy do pokoiku małego dziecka? nie wiem a jakies obrazki dziecinne masz na scianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelkowa mamaaa
u nas sa fioleowo-rozowe ramki na scianach, dywan fioletowo-bialy z elementami rozu, meble - fronty sa biale, boki venge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę ci napisać bo ostatnio
Trzeba zobaczyć całość, żeby zrozumieć jak taki kolor wygląda w dziecięcym pokoju. Do kolorowej tapety jak ulał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
biały, troche niesmieskiego na belcy przy suficie z falbanka i namalowana łąka na jednej ścianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
niebieskiego na belce he wlasnorecznie, proste do wykoania, wystarczy wyobraznia i 2 pedzle, wiekszy i mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam żólty i do tego
postacie z kubusia puchatka. Każdy bedzie pasował do dziewczynki. Zalezy co ci sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
terazrajcuje mnie białe drzewko na ciemnej ścianie w rogu(jakis pastelowy) i listki z materiału np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie długie ściany kawa z mlekiem, dwie krótkie ( na jednej jest okno, na drugiej drzwi) tapeta w pasy bordo, krem, brąz i jasny brąz. Pokój długi a wąski, typowa "kiszka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie odcień żółtego. Miały być do tego misie, ale inne prace remontowe były ważniejsze i przez ten czas zmieniała mi się koncepcja. Latem odnawiamy ściany i będzie jasnozielony, bo motywem przewodnim ma być łąka. Na jednej ścianie będzie namalowana trawa, kwiatki-lampki na ścianie już są. W koło będą motyle, biedronki i inne robale uszyte przeze mnie z filcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest jasny zielony, ale
taki bardzo intensywny, do tego szara szafa i komoda (jasno szare) i szary dywan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×