Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasik:)

3 testy pozytywne a ja mam watpliwosci to normalne?

Polecane posty

Gość kasik:)

witam zrobilam w piatek 2 testy wyszly dwie kreski czyli oby dwa byly pozytywne kreski byly jasno rozowe bylam wczoraj u lekarza kazal poczekac jeszcze 3 tygodnie bo na usg nic nie widac bylo tez usg dopochwowe powiedzial ze jeszcze musi byc super wczesna ale kazal brac kwas foliowy ale dla siebie samej zrobilam test ponownie wczoraj i byl tez pozytywny kreska juz bardziej wyrazna co o tym myslicie??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlk
to sobie zrób test z krwi -beta hcg w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
dlugo sie staracie ze sie tak niecierpliwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
ja miałam ledwo widoczna kreske tydzien przed planowanym okresem, wiedzialam ze jestem w ciazy ..czulam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
5 miesiecy poprostu troche sie wystraszylam ze testy sa na tak a w usg jeszcze nic nie widac lekarz mowil ze testy sa pozytywne i tego mam sie trzymac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
no ja jestem juz 10 dni po spodziewanej miesiaczce i mam powiekszone obolale i drazliwe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno
aha , to zmienia postac rzeczy...poczekaj jeszcze troche jak radzi lekarz badz zrob sobie to badanie krwi pozatym jak sie okres przesunie to z reguly przed nim sa drazliwe piersi, no nie wiem ja tak mam ze bola jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga autorko, nic sie nie denerwuje - na usg widac zazwyczaj cokolwiek najwczesniej w 6 tygodniu od daty ostatniej miesiaczki, a i wtedy moze byc widac sam pecherzyk ciazowy, bez zarodka, ktory moze sie pojawic nawet dopiero ok. 8 tyg od ostatniej miesiaczki zrob sobie badanie beta hcg z krwi - jego wartosc potwierdzi ciaze a na usg zaczekaj spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mordkopotam
Myślimy to, co napisane jest w każdej instrukcji do testu ciążowego. Teraz musisz czekać, bo za szybko poszłaś do lekarza. W co tu nie wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
tez mi sie tak wydaje z tego co obliczylam to moje dni plodne byly pomiedzy 24 a 29 stycznia ostatnia miesiaczke mialam 9 stycznia ale ja mam rozne cykle ale obliczylam srednia dlugosc cyklu to wlasnie wychodza te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik:)
a co do piers to sa drazliwe najbardziej brodawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingin
Cóż, kobieto 3 razy pozytywny test oznacza, że jesteś w ciąży. Najpewniejszym testem byłoby (jak ktoś wyżej wspomniał) badanie BETA HCG, ale wg mnie szkoda pieniędzy 30-40zł. Uważam, że powinnaś się teraz skupić na jej utrzymaniu, bo pierwsze 3 miesiące są bardzo ważne. Czyli generalnie dużo spokoju i snu, zdrowe regularne odżywianie + witaminy w rozsądnym wymiarze i kwas foliowy. Tak jak powiedział twój ginekolog za miesiąc będzie wiadomo na 100%, że jajko się zagnieździło, ale musisz zadbać o siebie, bo różnie bywa. Ja przypuszczam, że w ciągu 2 tygodni będziesz pewna tego co myślisz, bo jak ktoś wyżej napisał zaczną Cię boleć i urosną piersi, no i zapewne zrobisz się zmęczona wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×