Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thithmitw

Dziewczyna do łóżka

Polecane posty

Poznałam świetnego faceta (27 lat). Jest inteligentny, przystojny, mamy za sobą na razie pierwszą randkę, bardzo dobrze się nam rozmawia, pomiędzy nami jest niesamowita chemia. Atmosfera była tak napięta, że w końcu uległam i całowaliśmy się, bardzo namiętnie...obawiam się, że chyba za dużo sobie wyobraził, w sobotę jesteśmy umówieni, ale zapytał czy nie wpadnę przed imprezą do jego domu, a ja potrafię czytać między wierszami. Seks po tak krótkim czasie absolutnie nie chodzi w grę, nie potrafię pójść do łóżka z facetem, do którego nic nie czuję. Jeśli po mojej odmowie on straci zainteresowanie, widocznie będzie to oznaczało, że mnie nie szanuje i nie jest wart mojej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długodystansowydran
tego co się wiem to chemia nie znaczy że coś do kogoś czujesz tylko masz pociąg fizyczny. Nic nie mający wspólnego np z miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak, widzieliśmy się tylko raz więc to przecież normalne, że na razie czuję do niego tylko pociąg fizyczny, uczucia przychodzą później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej Ty nie zawracaj głowy swoimi burackimi tekstami uwłaczającymi godności ludzkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ładnie powiedziane:P myślicie, że dałam mu do zrozumienia, że jestem łatwa albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×