Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SYLWIA1992

oczyszczanie twarzy - Warszawa

Polecane posty

gdzie najlepiej udac sie w Warszawie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy z takich małych czarnych krostek? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, ze nie odpisuję zbyt późno... ale polecam Ci Denique. Z autopsji wiem, że to dobry salon na takie zabiegi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa to zabieg, dzięki któremu można wygładzić i odżywić skórę, pozbywając się zmarszczek i niedoskonałości to najlepszy sposób polecam  można go wykonać w estetycznamed. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Ja korzystałam z usług w estetycznamed i muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona, efekty zabiegu były szybko widoczne, a podejście w gabinecie do klienta na wysokim poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

O tak, Estetyczna Med zna się na swojej pracy, pracujące tam panie mają naprawdę fachową wiedzę dzięki czemu w połączeniu zabiegów z domową pielęgnacją moja skóra jest znacznie lepiej odżywiona z czego bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Moja mama korzysta z zabiegów kosmetycznych w salonie na Mysliborskiej 18. Mieszkamy na Tarchominie i po prostu ma tam blisko, a poza tym to bardzo dobry gabinet, więc jaki jest cel jeździć do centrum Warszawy na zabieg? Żaden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

regularnie chodzę do loveskinclinic na oxybrazję i jestem bardzo zadowolona z efektów 🙂 zniknęły moje problemy z często pojawiającymi się pryszczami oraz zaskórnikami, a cera jest idealnie rozjaśniona 🙂 uważam, że naprawdę warto regularnie chodzić na ten zabieg 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Oczyszczaniem twarzy na różne sposoby zajmuje się gabinet na ulicy Mysliborskiej 18. Tam każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia

Wiesz co zapisz się do La Guel i tam Ci nie dość, że zrobia zabieg, to jeszcze pomogą dobrać późniejszą formę pielęgnacji. U mnie okazało się, że sama sobie zapchałam pory i odkąd stosuję sie do ich wskazówek zauważyłam ogromną poprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Posiadasz bliznę oraz problem z jej akceptacją? Zapraszam na strone oraz do jej grupy
https://www.facebook.com/102060561149757/posts/102070191148794/

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja chodzę na oczyszczanie di La Guel i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty, bo faktycznie cera po zabiegu jest o wiele gładsza a zaskórników to już niemal nie mam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ja chodzę na oczyszczanie di La Guel i jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty, bo faktycznie cera po zabiegu jest o wiele gładsza a zaskórników to już niemal nie mam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Magnific Clinique Marty Dobosz. Oczyszczanie perfekcyjnie zrobione. Mają tez szereg innych usług kosmetycznych. Profesjonalnie czysto i przyjemnie. Można się zrelaksować i upiększyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 15:06, SYLWIA1992 napisał:

gdzie najlepiej udac sie w Warszawie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy z takich małych czarnych krostek? Prosze o pomoc

polecam mocno PERFECT LOOK CLINIC ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×