Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Mufinka_

Koniec! Czas wziąść się za siebie!

Polecane posty

Już nie mogę patrzeć na siebie! Już chyba jest serio zle... Zawsze ważyłam tak max 51 kg przy wzroscie 157... a teraz 56!!! Typowych diet się boję, że będzie efekt jojo, dlatego mam zamiar zmienic swoj sposob odzywiania juz na zawsze. Narazie mam załozenia takie: - ciemne pieczywo zamiast białego - wędliny i warzywa zamiast topionych serków - na obiad samo mięso bez ziemniaków - brak słodyczy - brak fast foodów - jeść więcej warzyw i owoców - jesc jogurty - nie jeść po 18 Hmm nie wiem co jeszcze mogę zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech na sali?Ona
powiem krótko jębnięta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyfox
japierdole ja waze 107 i się nie przejmuje a ta płacze bo waży 57 kg, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam juz raz i mam badanie okey a teraz tez nie bede dlugo bo mam malo do zrzucenia trzeba pic min 2 litry wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śmiech na sali" mhm bo? moze rozwiniesz swoja "wypowiedz" zamiast obrażać ludzi? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyfox
a wzrost 190 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona991
_Mufinka_ Mam to samo co ty zawsze ważyłam max 51 kg a teraz 57 ;/ Od dzisiaj sie wzięłam za siebie, może razem bedzie nam rażniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->greyfox - W takim razie gratuluje akceptacji siebie :] Ja zle się czuję w swoim ciele i chcę = muszę schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyfox
przecież 57 to CHUCHRO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona991
lilka208 Chciałam Dukana, ale nie mam teraz zabardzo jak sie za nia wziąść wiec postanowilam mniej wiecej to samo co Mufinka :) duzo wody, zero słodyczy + cwiczenia : rowerek stacjonarny, brzuszki, basen a jak bedzie troche cieplej bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam, żeby się zrobilo cieplej to zacznę na rowerze jezdzic :) Na basen bym chciala isc, ale wstydze sie poprostu i nie pojde ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greyfox
mufinka daj fote. to ci powiem czy słusznie się wsydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trdut
paczek nie jemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona991
Mufinka a ile masz wzrostu ? ;> U mnie nie jest jeszcze tak tragicznie, niby dobrze wyglądam ale sama sobie sie nie podobam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona991
Nie !! Kategorycznie nie ! Nie zjem ani jednego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimierz Pizdowąs
zryj mniej podnies dupe i biegaj codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona991ja mam 157... a Ty? O jaaa...to jutro tlusty czwartek.. kurde zjaldabym tego paczka :(:( ale nie powinnam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona991
Ja niewiele wiecej ;/ bo 159

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to i ja się dołączę. Chcę zrzucić 7kg, które zostały mi po ciąży (przytyłam w niej 30kg). Teraz nie wyglądam źle, bo przy wzroście 173 ważę 65, ale źle się czuję, bo zawsze ważyłam 57-59kg, nie więcej. Wielokrotnie próbowałam wzięć się za siebie, ale brakował mi silnej woli. Może przy wsparciu innych się uda? 🌻 Nie planuję żadnej konkretnej diety, bo nie mam na to czasu. Po prostu chcę ograniczyć kaloryczne potrawy. Przyznam szczerze, że nie lubię ćwiczyć, bo nie lubię się męczyć :-P ale postaram się jak najwięcej chodzić, bo to dla mnie optymalna forma sportu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z czym masz największy problem? Ja z brzuchem :( Wczoraj zrobilam 100 brzuszków..a dzis tak mnie boli brzuch od tego ze nie zrobic nic ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Goplana :) Pamiętam jak ze 2 lata temu powiedzialam sobie, ze nie przekroczę 50 kg... i co? Jak tak dalej pojdzie to przekroczę nie 50 a 60! Dlatego dosc! Ale czy wytrwam? Moim najgorszym problemem jest to, ze jak juz widzę jakies efekty odchudzania to zbytnio sie "nagradzam" i przeginam z jedzeniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona991
Dziewczyny ja z brzuchem i udami ;/ Jesli chodzi o brzuszki to moge ich robic nawet po tysiac juz tak jestem zaprawiona ;/ ale poprostu mi sie nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez problem z brzuchem, który po ciązy jest sflaczały i za duży po prostu. Poza tym, jak tyję, zawsze widac to na mojej twarzy i w ramionach; nogi, biodra mam szczupłe. Najgorsze jest to, że zajadam stresy. Wystarczy mały stres (a jestem osobą bardzo wszystko przeżywającą) i... lodówka moja!! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona991
Goplana ! To samo... jak mam dołą albo sie denerwuje, stresuje czymkolwiek to moge jesc wszystko na raz ;/ PO mojej twarzyi ramionach tez widac ale nie az tak jak po udach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona991
Dobra dziewczyny bede potem ;) lece na godzinke na rowerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×