Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjbv<KMBVAS

w tym roku skoncze 36 lat i nadal nie jestem gotowa na dziecko

Polecane posty

Gość kjbv<KMBVAS

a najgorsze nie wiem co zrobic zeby zajsc w ciaze tzn. strach mnie paralizuje, do tego stopnia ze nie mysle o niczym innym, maz ciagle mnie pyta kiedy bedzie sie starac a ja.....chyba cos zemna nie tak, straszne, brzydze sie wszystkiego co zwiazan z ciaza,....ale jak widze male dzieci to zal mnie sciska....moze psycholog mi pomoze, ale raczej nie bo czy czyjes gadanie zmieni nature moja....ale co zrobic zeby sie przelamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Ci się wydaje,że gotowa nie jesteś? Ja nigdy nie lubiłam dzieci.Po slubie wiedziałam,że chcę miec dziecko ale nie wiedziałam kiedy jest ten moment.Tez się bałam ciąży, tego jak zmieni się ciało, bólu.I powiem Ci tak:raz kochaliśmy się bez zabezpieczenia - pomyslałam co ma być to będzie.I zaszłam w ciążę.Dziś nie widze świata poza synem.jestem dobrą mamą i kocham syna.I chociaż nadal nie lubię dzieci to swoje ubóstwiam:PI wiem,że warto było zajść w ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorrrkah
Oj ciezka ciaza i bolesny porod w Twoim wieku beda.powodzenia wiec Ps. Im dluzej bedziesz czekac,tyn gorzej dla Ciebie i niebezpieczniej dla potencjalnego dziecka.A przeciez kazdy chce zdrowego,radosnego bobasa,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorrrkah
Adalis,do dobrej mamy Ci daleko.gdyby dziecko bylo planowane-moze nagromadzilabys troche wiedzy jak je wychowac,jednak wpadlas nie chcac dziecka i wszystko robisz zle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazła się ekspertka:DSiedzisz pod stołem u mnie ze tak dobrze mnie znasz? Uważam że jestem dobrą mamą - moja mama i teściowa również mnie chwalą.Owszem popełniam błędy bo to moje pierwsze dziecko!Nikt nie robi wszystkiego idealnie. Wpadka jest wtedy gdy nie chce się dziecka, nie ma warunków do wychowania i mimo zabezpieczeń zachodzi się w ciążę.ja mialam warunki świadomie się nie zabezpieczylismy żeby zobaczyć co będzie.JEst pewna subtelna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dionisja
samo to że myślisz o dziecku znaczy że jesteś gotowa moim zdaniem. nie bój się, przy dzisiejszym postępie medycyny naprawdę można ciążę przeżyć bezstresowo a poród bez bólu. pomyśl o małym dzieciątku które za 9 miesięcy możesz tulić w ramionach poza tym pomyśl o mężu, jeśli nei zdecydujesz sie nigdy na dziecko on moze miec ci to za zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 36 lat i 4 dzieci ;P I o ile byłam młoda mając to pierwsze dziecko (23 lata) To teraz chodząc do przedszkola z moim najmłodszym jestem najstarszą mamą w grupie ;P Męża wysyłam, bo to jedyne miejsce, gdzie widzę, że się starzeję ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjokjnm
"moze psycholog mi pomoze" Ma za ciebie dojrzeć? Podejmować życiowe decyzje? "Czyjeś gadanie" nie pomoże nawet mądrzejszej do ciebie. A pomoc psychologiczna jest dla kobiet, które np. straciły dziecko i z tego powodu obawiają się zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafic vb
sie przelamac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×