Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla matka pawelka gawelka

(nasz) wygląd w ciąży. Jak się czujemy...

Polecane posty

Gość przyszla matka pawelka gawelka

cześć przyszłe Mamuśki :). Jak czujecie się w ciąży ze swoją wagą i wyglądem? nie macie obaw, że przybranej wagi nie zgubicie??Jestem w 25 tygodniu a przytyłam już 7,5 kg. Nie czuje się za atrakcyjnie. Mam wrażenie że wyglądam jak mały "słonik". Seksownie też się nie czuję, co źle wpływa na kontakt z moim mężem. Dochodzi do tego bladość skóry i "wypryski" na dekoldzie, buzi - całym ciele. A Wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla matka pawelka gawelka
mamuśki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
Witam.:) ja jestem w 38 tc . przytyłam 16 kg. nie wiem czy to dużo czy normalnie.:) przed ciążą byłam szczupła więc teraz cieszę się że jestem taka w sam raz.:) co do cery.. to mam tylko problem właśnie z krostami na czole a reszta ogólnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla matka pawelka gawelka
czyli przytyłaś tak w "normie". Ja ciągle jestem głodna, siedzę w domu i podjadam. Te wypryski strasznie mnie denerwuja, strasznie zbrzydłam w ciąży :(. ALe czuje się podle dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
u mnie to z wypryskami tak : jedne znikną, drugie odrazu wyrastają.:p a będziesz miała chłopczyka czy dziewczynke? wiesz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla matka pawelka gawelka
chłopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
to tak jak ja.:) wybrane już imię? tak jak w nicku? Pawełek?;) mój będzie Oskar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla matka pawelka gawelka
Tyśka. A Twój nick to wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja jestem dopiero w 12 tc.Ale jak na razie cerami sie polepszyla - pewnie zasluga witaminek. ;) Brzuszek tezmi sie podoba,zobaczymy jak to bedzie gdy z brzuszka zrobi sie pilka lekarska. ;) Ale ja na razie 2 kg na plusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla matka pawelka gawelka
Kobietki, poradzcie coś. Doły mam jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyśka_17
a co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale co Ci poradzic. Zrob makijaz,kup nowa kiecke, nawet ciazowe sa fajne, od razu poczujesz sie lepiej :) Ja sie np maluje,mimo ze siedze ciagle w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CytrusowaOna
22 tydzień. 6 kilogramów do przodu, z tym, że przed ciążą walczylam z niewielką nadwagą, więc teraz wyglądam jak słonica. Na wielkich piersiach oraz dekoldzie masakryczna ilość wyprysków, które także zaatakowały moja twarz. Spodziewam się córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla matka pawelka gawelka
malowac ciągle sie maluję. i włosy zrobione. Tylko czuje sie grubo,nieatrakcyjnie, blado. Bez makijazu nawet sama sobie bym sie nie pokazała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla matka pawelka gawelka
CVytrusowaOna - to zupelnie jak ja. Tylko nadwagi nie miałam. Ale teraz o nie założe to wygladam jakbym z 20 kg wiecej wazyła niz waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CytrusowaOna
Stan moich włosów woła o pomstę do nieba. Okropnie się kołtunią, są jak siano pomimo stosowania przeróżnych środków do ich pielegnacji. Efekt jest taki, że chodzę w ulizanych i spiętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla matka pawelka gawelka
cytrusowa to jestes moim odbiciem. WŁosy wcale mi sie nie układają. Nawet po wyprostowaniu. Nie do twearzy mi w nich! a na dodatek są krótkie wiec obciać ich nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CytrusowaOna
Szczerze mówiąc to ani kosmetyczka nie pomoże na wypryski, ani fryzjer na wlosy, bo tak działają hormony. Nie jestem zrozpaczona swoim wyglądem, bardziej zdegustowana. Ja niestety ale muszę odwiedzic dietetyka, bo trochę za szybko tyje. Po porodzie ćwiczenia plus dieta (to przy karmieniu piersią trudne nie będzie), więc myslę, że szybko pozbede sie tego nadprogramowego ciałka. Przed ciążą troszkę sobie pofolgowałam. Pracując na 2 zmiany (dniówki i nocki) kilogramy szybko sie mnożyły od podjadania w nocy :) Po pierwszym porodzie w ciagu pol roku zbiłam 25 kg (wiec 12 kg wiecej niz przybralam w ciazy) to i teraz tez dam rade :) Tak czy inaczej jestem optymistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama i tez przyszła
czyli jednym słowy czekamy na finał , potem juz z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 17 tc i mam + 4 kg Przed ciążą byłam raczej szczupła, teraz jestem mniej szczupła Do tego dochodzi zima i finał jest taki, że kompletnie nie czuję się atrakcyjna Problemów z cerą nie mam, pilnuję, żeby wklepywać w biust i piersi krem na rozstępy, żeby później nie było dramatu Chodzę do fryzjera i mam świeżo zrobiony balejaż - żeby wyglądać w miarę przyzwoicie Nie ćwiczę, bo mam nakaz leżenia, a jak nie leżałam, to ciągle bolał mnie brzuch i też nie ćwiczyłam No ale prawdziwie atrakcyjnie nie poczuję się już chyba do końca ciąży Byle się namiernie nie utuczyć i potem wszystko zrzucić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttalla
Ja jestem w 15tyg.ciąży.Kryzys miałam tylko tydz.wymiotowałam, mdłości.Po tygodniu wszystko przeszło.Piersi urosły, włosy mi nie wypadają, nie czuję się zmęczona a wręcz mam więcej siły niż wcześniej:) Same plusy. Przytyłam 2kg. Zobaczymy co będzie później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w 19tc ogólnie to jestem 3kg na plusie, ale startowałam z wagi 56kg przy 170cm. Mam już wystający brzuszek. Przechodziłam kilka dni załamania, ale teraz jest mi lepiej, dalej uczęszczam na swoje zajęcia i to sprawia, że czuję się świetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kajci
Hej. ja w 37 tygodniu mam 11 na plusie. Z wagi 59 waże 70. Za to moja mala waży już 3400!! Utyl mi tylko brzuch i to calkiem w przód. Waga stoi od półtora tygodnia w miejscu. Rozstepy mam tylko na piersiach i to delikatne...bo urosły mi z c do e/f!! Ale...Zgage mam tak paskudną po wszystkim ze jem tylko rennie po wszystkim-nawet po wodzie:O Do tego boli mnie krocze tak okropnie ze się nie mogę przekrecec z boku na bok, i córcia strasznie wbija mi się w szyjke i w pęcherz co boli i kłuje okropnie. Ledwo chodze bo zaraz mi slabo, mam mocne skurcze przepowiadające i nawet czasem bolesne, nieprzyjemne. Chce już urodzić!-ps szyjka mi się skróciła, czekam do 38 tygodnia i działamy z mezem -co polecil ginekolog bo dziecko jest duże i obym nie pekła za bardzo-lepiej rodzic taki poniżej 4kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na razie biust urósł półtorej rozmiaru tak naprawdę brzuszek wyskoczył jakieś 2tyg temu i własnie wtedy zgubiłam moją talię osy:) z włosami na razie ok zły humor załapałam jak mi wszyscy dookoła zaczęli mówić tego nie rób, zostaw to, to za ciężkie, nie przemęczaj się. Rany jak przed ciążą miałam dzień wypełniony po brzegi i jak rano wychodziłam przed 8 to wracałam po 21 a teraz tylko do pracy i dom. Nie noszę bo na mnie krzyczą, nie sprzątam bo krzyczą a w sumie krzyczy mój Mąż:D ale tak nudno nic nie robić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam 14 tydz wlosy wychodza mi garsciami, pryszcze wszedzie, apetytu brak, wymioty rano okropne mdlosci czasem przez pol dnia. Waga na minusie 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 37 tygodniu nie miałam wytrysków mój brzuch ma w obwodzie na wysokości pępka 124 cm przytyłam 18 kg przed ciążą nosiłam rozmiar 37. Ja się sobie podobam i mojemu mężowi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×