Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wkurzonaaaaaaaa

depilacja bikini

Polecane posty

Cóż jeśli chodzi o ból, to myślę, że jakoś przeżyję. Jedyne co mi przeszkadza to lekka doza nieśmiałości, ale muszę się przełamać. Myślę, że jak trafię do miłej kosmetyczki, to jakoś pójdzie. @Justynka81 długo trwa depilacja i zabieg epilfree na bikini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydepilowałam w warszawskim Welldermie. Razem z paszkami wyniosło mnie to 400zł (depilacja laserowa). Polecam, bo po włoskach ślad zniknął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aMariaa
Depilacja bikini woskiem trwa różnie, wszystko zależy od tego ile włosków jest do wydepilowania, na jakiej powierzchni i jak mocnych. Biorąc pod uwagę, że skóra jest wyjątkowo delikatna w okolicach intymnych, może być potrzebne więcej zabiegów, żeby dokładnie pozbyć się wszystkiego. Takie kwestie oceni kosmetyczka w trakcie depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam depilator Panasonic z nakładką do delikatnej depilacji i rzeczywiście w tej wersji nie zabija mnie to i mogę tak depilować okolice bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaSzcz
dla mnie rewelacyjna jest depilacja pastą cukrową. mniej boli niż woskiem, maszynki mnie podrażniają więc tylko to mi zostaje. nie ma się czego wstydzić, osoba depilująca już widziała w życiu chyba wszystko :) jak ktoś chce info to mogę polecić osobę do której ja chodzę jestem ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulkappp
U mnie laser odpada za drogi nalałam tańszą metodę ale skuteczna.Epilfree nie wyobrażam sobie bez niej depilacji, nie ma po niej śladu za włoskami, bardzo wolno odrastają. Taki jeden zabieg trwa kilka minut i jest bezbolesny.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, ze mozna usunac wszystko- sama tak robilam, jak chodzilam na wosk lycon do kosmetyczki... moze trafilas na jakas nieumiejetną panią. no chyba ze mialas za krotkie wloski- wtedy nie ma sensu podrazniac skory, bo jednak troche zapuscic wlosy trzeba do woskowania :) a najbardziej to polecam ci depilacje laserowa- mega wygoda i swiety spokoj z wloskami. i wcale nie jest to taka droga impreza- robilam we wroclawiu w Coco-time. w pakiecie wyszlo bardzo przystepnie cenowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxitaxi
Też jestem za Epilfree. I polecam szczególnie tym, którzy mają jasne włoski, albo robią depilację "na ostatnią chwilę" przed wyjazdem, bo można już kilka godzin później się opalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta! Powiem Wam szczerze, przed ciążą spróbowałam depilacji laserowej w warunkach domowych. Jestem MEGA zadowolona!! Mam więcej czasu wolnego, więcej czasu na pracę i co najważniejsze więcej czasu dla dziecka. Bardzo długo się zastanawiałam, aż do momentu gdy dobra przyjaciółka poleciła mi stronę internetową: http://nplink.net/jzER0Lc6 Nie jest To żart. Strona przekieruje Was do znanej na rynku marki RIO Laser Hair. Bałam się spróbować depilacji laserowej ze względu na ceny jakie są w gabinetach. Dzięki stronie świetnie udało mi się zrozumieć cały ten zabieg i skusiłam się na zakup sprzętu do domu. Wyszło mnie dużo taniej niż w salonie ale efekty są gwarantowane!!!! SERIO WARTO SPRÓBOWAĆ I WYDAĆ TROSZKĘ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DrLegrand
Bez wątpienia laser diodowy + RF jest najbardziej skuteczny jeśli chodzi o depilację laserową. Zabiegi są NAPRAWDĘ bezbolesne, a redukcja włosów jest widoczna juz po jednym zabiegu. Po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności bez uczucia dyskomfortu! Więcej informacji o najlepszych zabiegach depilacji laserowej : http://www.drlegrand.pl/depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałe depilatory laserowe Rio do domowego użytku. Dostępne w kilku wariantach konfiguracyjnych i cenowych stanowią najlepszą alternatywę dla depilacji laserowej wykonywanej w salonach kosmetycznych. Urządzenia Rio sprawiają, że depilacja laserowa przestaje być elitarnym i problematycznym zabiegiem – można ją wykonać w domu za ułamek ceny depilacji gabinetowej. http://nplink.net/HSLr1Mtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeprowadzam takka depilację w tym salonie www.maniq.pl. Dziewczyny są tak sprawne w tym że ledwo się obejrzę a już jestem wydepilowana. Prawie bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja odradzam depilatory rio, mam taki, kupiony w anglii, zero efektów, szkoda kasy, super efekty daje laser diodowy light sheer (mała końcówka, jeśli macie wybór, bo jest mocniejsza niż ta duża, a niektóre modele mają 2 końcówki i kosmetyczkom wygodniej większą robić bo szybciej, tyle że efekty słabsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga5666
Ja mam pytanie. Depiluje sama pasta cukrowa. Efekty sa rozne czasem wyjdzie mi idealnie a czasem sie mecze to zalezy od pasty ktora rowniez robie sama. Ale problem mam inny, niezaleznie od sposobu za kazdym razem w pachwinach robia mi sie siniaki wyglada to nie za dobrze. Ma ktos pomysl dlaczego tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanitaa
Polecam zabiegi depilacji laserowej w warszawskim Viva-Derm. Akurat załapałam się na dobrą promocję 15% więc wyszła całkiem rozsądna cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak się powoli przymierzam do tego "zabiegu" bardzo chciałabym się pozbyć zbędnych włosków z miejsc intymnych. Koło mojego bloku znajduje się salon depilacji http://depi-light.pl/ i tam wykonują depilację bikini i chyba się tam w końcu wybiorę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie robiłam depilację intymną laserem diodowym. Niestety depilacja woskiem albo golenie bardzo podrażniało delikatną skórę okolic intymnych i wiecznie miałam problem w postaci krostek albo wrastających włosków. Masakra, nie życzę nikomu. Dlatego się zdecydowałam na laser i nie żałuję, mam w końcu święty spokój :) Mogę polecić Studio Cosmetix w Warszawie - tam robiłam zabieg, jestem naprawdę zadowolona z efektu :) Cieszę się, że trafiłam właśnie w to miejsce, bo zabieg był wykonany z zachowaniem najwyższego komfortu, a nie ukrywam że obawiałam się, że będzie to niezręczne czy krępujące. Ale p. Agnieszka okazała się super profesjonalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić salon w Legionowie http://bodywaxstudio.pl/. Sprawdziłam kilka i tam są naprawdę super wyspecjalizowani w depilacji woskiem. Zajmują się tylko tym i mają niesamowitą wprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka33
Depilacja laserwoja jest jeszcze dość droga, ale tanieje i zyskuje na popularności, ja jak najbardziej polecam, byłam jak na razie tylko dwa razy, ale jestem zadowolona z efektów, polecam poczytać http://www.relkas.pl/rodzinna-nietolerancja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaT
Ja zawsze miałam problem z depilacją bikini "nie w domu":):) Wiem, wiem - depilacja jak każda inna. Nie mogłam się jednak długo przemóc. No ale w końcu musiałam, bo te domowe sposoby są nieskuteczne i kurcze takie mało efektowne...szczególnie zapalenie mieszków włosowych - swego czasu miałam to nagminnie. Generalnie stawiam na laser - przy Light Sheer Duet, który ma dwie głowice używa się do bikini tej mniejszej. W Krakowie estetica wzbudza moje zaufanie, jakoś jest tam tak - niekrępująco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie mogę się poddać depilacji laserowej, bo jestem blondynką, machanie maszynką co drugi dzień i te podrażnienia doprowadzały mnie do szału. Ale znalazłam idealny sposób depilacji dla siebie, mianowicie pasta cukrowa, świetna sprawa, a dziweczyny z Karmel Kosmetyka są super, bardzo dokładne i mam spokój na kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaH
Z bikini jest taki problem, że większość metod działa podrażniająco na delikatną skórę w tych miejscach. Wosk w moim przypadku odpada, tak samo wata o maszynce nawet nie wspominając. Jestem po pierwszym zabiegu w estetica w Krakowie. Skóra jest potem trochę zaczerwieniona ale do paru godzin znika zaczerwienienie. Chciałabym mieć problem z depilacją bikini całkowicie z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To iddzcie na depilacje laserowa! Bez wlosow po 3 zabiegach bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depilacja laserowa jest odpowiednia. wystarczy, że zainwestuje się ok 2 tysiące na domowy sprzęt i jest oke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×