Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mruuuuuu

Książeczka sanitarno-epidemilogiczna a problemy z wypróżnianiem

Polecane posty

Gość Mruuuuuu

Witam wszystkich :) Dostałam dzisiaj probówki do badania kału i przez weekend mam sobie pobrać próbki kału i dostarczyć w poniedziałek, ale dla mnie to jest nierealne dzień w dzień przez te trzy dni się wypróżniać. Czy można w tym czasie brać coś przeczyszczającego? Czy po prostu pobrać np. co drugi dzień? Mi bardzo zależy na czasie, bo pracodawca czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz coś se wziąć
Przecież kał badają na pasożyty a nie na środki przeczyszczające, spokojnie możesz sobie pomóc wykupkać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuuuu
Dziękuję bardzo za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie musisz brać, żadnych środków, po prostu robisz wymaz i zanosisz.. Niezależnie od częstości korzystania z toalety ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki wymaz na badanie
Jaki wymaz, z odbytu? Pierdzielisz - trzeba oddać próbkę kału a tego nie wydłubiesz palcem ani wacikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikdoro
ja robiłam badania w tamtym roku i też miałam podobny problem, ale zaczęłam jeść otręby, jabłka, śliwki suszone i jakoś się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruuuu
Dostałam trzy takie jakby probówki z żelem w środku i takim patyczkiem i powiedziano mi, że mam dosyć sporo na ten patyczek zaczerpnąć więc niestety na pewno nie chodzi o wymaz, chociaż to by było łatwiejsze... Sorki, że się zagłębiam w szczegóły, ale wzięłam rano czopka glicerynowego i nadal nic... A jeśli chodzi otręby i tego typu sprawy to owszem to działa, ale na mnie nie tak bardzo, żebym się zaraz na zawołanie trzy dni pod rząd wypróżniała... Potrzebuję chyba czegoś silniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaPoznan
Zioła Tybetańskie przy okazji odchudzania i zmiany szybkości przemiany materii bardzo dobrze czyszczą i mocno gonią do toalety. Dodatkowo to zdrowy i sprawdzony sposób na łatwe wypróżnianie i pozbycie się zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim szczerze z autopsji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu... te patyczki są do wymazu wkładasz je nie do kupy, tylko do pupy - nie powiedziała Ci o tym baba z sanepidu? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupoty ewka opowidasz
tym patyczkiem zbierasz kupe do srodka. ale pewnie mądra ewka papralaby sie palcami, bo przeciez patyczek jest do wymazu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupoty ewka opowidasz
to był taki pojemnik na kupe z małą łopatką idioto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalooo
po cholere sie wypowiadasz w tym temacie prostaku jak nie masz pojęcia o czym mówisz i wyzywasz ludzi od idiotów? w stodole cie wychowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupoty ewka opowidasz
to nie ja "pierdole" wiec łaskawie sie odpiertol i lepiej zluzuj poślady, bo bedziesz miał problem z wypróżnianiem jak autorka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam ten wymaz na początku roku, więc wiem, o czym mówię, w odróznieniu od pozostałych tu mądrych inaczej od pozostałych epitetów powstrzymuję się resztkami mojej silnej woli : ) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, co wy jecie i jak sie prowadzicie, że, za przeproszeniem, codzienne wysranie się stanowi problem? może warto się trochę nad tym zastanowić? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×