Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z uszami w dol

wydaje fortune na jedzenie

Polecane posty

truskwaki to chyba maj, czerwiec ??!!! nie mowie o tych ''kartoflanych ''z hiszpanii czy wloch... :O masakra :O kilka mc :O brzydula - dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
tata poszedł na emeryture, wzial odprawe, reszte na kredyt który sama spłacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
mieszkam na zadupiu ale tanio , urządzenie tez nie wyszło drogo, starałam sie wybrać na maksa jak najtańśze , no i dużo jeszcze brakuje, muszę jeszcze salon urządzić do końca ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko to u nas nie tak duzo jesli porownamy Wasze wydatki;) zwlaszcza,ze nastolatek duzo je;) no i mamy male oplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
ale chociaz mieszkanie w dobrym stanie technicznym? Ja mam mieszkanie w starej kamienicy na parterze stare okna, wilgoc i grzyb w lazience. Nie da rady jej zlikwidowac poniewaz budynek jest nie ocieplony sciana mokra tynk odpada. nic do domu nie kupujemy bo szkoda zeby sie zniszczylo.Juz nie mam sil na to. A administacja nic nie chce zrobic.Zadnego remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
a spróbujcie dań jednogarnkowych, ja naprzykład kupujuję kiełbasę, jakis sos w słoiku, makaron penne, warzywo jakieś, gotuję makaron, podsmażam kiełbasę i warzywa i pózniej to wszystko mieszam, jest to super wydajne, mega zapychajace i stosunkowo tanie, można też to robic z mięsem mielonym, lub nawet kurczakiem i w róznych wersjach, do zapiekanego potrzebny ser i tyle, naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
mieszkanie w nowo zbudowanym bloku, kupione w stanie deweloperskim robione od zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na szczescie swoim wyssoki blok,50m,ale w samym centrum i pomyslec,ze czasem narzekam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
na razie jeszcze tego nie czuje , powoli dochodzi do mnie chociaż mieszkam tu juz 2,5 miesiaca, ale po 6 latahc tułaczki na wynajmie trzeba czasu na dojście do siebie , na razie jest tak jak sobie wymarzyłam biała kuchnia, i czerwona sypialnia , łazienka też wyszła zajebiście to jedyna kosztowniejsza inwestycja, bo zachorowałam na kafelki za 50 zeta za metr , ttzn chciałam z nich zerzygnowac jak zoabczyłąmc ene, ale rodzice mi nei pozwolili , ja bym takich nie wziela, chociaz sa cudne , no i na zrobienie czeka salon ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z uszami w dol
a jestesmy tylko we dwoje:/ u nas kielbasa nie przejdzie, nie jemy zadnego przetwarzanego mechanicznie miesa:/ tzn nie przepraszam, pan miesozerny nie je:D na studiach dorabial w masarni i od tamtej pory z wedlin w sklepie je jedynie boczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmammaa weronkkiiii -nie mozecie tego zglosic ?? nie wiem moze do urzedu miasta czy cos. ja zyje za - super :P mozna ''po swojemu''urządzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
ja mieszkam na obżezach miastach , ulicy tu nie ma, same budowy, do autobusu 30 minut pieszo i sklepu, jeden autobus na 2 godziny , jak na zesłaniu , ale trudno zaciskam zęby , lepsze takei niż żadne, za parę lat pewnie sie zmieni , każde nowe osiedle ma to do siebie , że na początku jest zadupiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
super macie. Ja do konca zycia bede mieszkac w tej ruinie.i przez to mam mega dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
w centrum za te pieniadze bym miała 23 metry kawalerke, tutaj mam 53 metry , nie ma porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
czy super na razie nie wiem jakbys tak w ten mroz i snieg musiala latac 30 minut do sklepu to nie wiem czy by ci sie podobało, albo w błocie po kolana zasuwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
z uszami w dół, kiełbase mozesz zastapic innym miesem, ale jesli chodzi o cene to nie szukalabym taniosci w miesie, jednak wiesz kupic jakies badziewne powiedzmy za 8 zl za kg i sie zatruc, i wez tu kombinuj i zyj w miare tanio, zwyczajnie nie da sie, rozumiem wszystkie panie od miesozernych, bo ja dostaje szalu jak mam zrobic obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
nie mam ogródka niestety chociaż parter :( , miałam już kupwoać z ogródkiem, ale okazało się ze na przeciwko zamiast centrum sklepów, ma być bazylika , centralnie miałabym okna na dzownnicę, i z ząlem zrezygnowałam, miałam mieć zajebisty piękny ogródek, a na kolejne z ogródkiem trzeba było czekać rok , szkoda mi było kasy na wynajem juz pchac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tych nie drogich przepisow
mi do glowy przychodzi: -duszona watrobka z cebulka -gulasz z zoladkow drobiowych -ozorki w sosie chrzanowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
o watrobka taj, ja robie z cebulka jablkami i sliwkami, taka na slodko bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
ja robię też potrawkę z kurczaka nie drogo wychodzi , gulasz zwykły jak mi sie chce , majtać dla jednej osoby , zapiekanki są dobre, na wszelkie możliwe sposoby i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
to mieszkanie komunalne. Moze jest mozliwosc zamiany tego mieszkania na innego. Moze zglosci to do urzedu miasta i moze pomoga. w takich warunkach nie da sie zyc. Mmay 3letnie dziecko. Ciorka jest z nami w pokioju. Palimy w co. Kak teraz byly mrozy dogrzewalismy sie piecykiem elektryczny, Przez miesiac poszlo na ok. 600 kW pradu. W lazience nie idzie sie wykapac bo tak wieje. Wtedy wstawaimy grzejnik do lazienki i dopiero sie kapiemy. nmam dosc takiego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jadam watrobki :O ale moj facet tak :P robie z majerankiem i jablkiem(drobiowa) u mnie nie ma czegos takiego jak ozorki czy żołądki :P z podrobów sa tylko serca :O nawet porcji rosolowych nie dostane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
no ale masz przynajmniej mieszkanie za darmo i swoje coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
mmmmmammaa weronkkiiii kurcze dziwne ze trzymaja was w takich warunkach z malym dzieckiem, gdzie mieszkasz? w jakim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
ja nie wiem Ci wszyscy urzednicy sa naprawde bez serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×