Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z uszami w dol

wydaje fortune na jedzenie

Polecane posty

mmmmmammaa weronkkiiii - powinnas natychmiast zglosic to do urzedu !!! w końcu placisz czynsz itd. :O mozesz użyć argumentu o wilgoci i grzybie :O macie male dziecko !!! kazdy wie ze to zdrowe nie jest:O powiem ci jak moj szwagier zalatwia takie sprawy :P codziennie chodzi do urzedu i przypomina o swoim istnieniu :P pisze stosy podan itd. a jesli to nie pomaga o mowi otwarcie ze napisze skarge do wojewody albo sprawe naglosni w prasie :D takim sposobem dostal mieszkanie socjalne:) nie daj sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
mlae miesteczke na polnocy polski.\ dobra place czynsz a ja od administracji nic nnie moge wymagac. Co oni nuie maja obowiazku zrobic remontu kiedy ludzie maja wilgoc w mieszkaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
jeśli płącisz fundusz remontowy to muszą zrobić , nie siedź tylko zrób rozpiździel wpadnij tam z ryjem , nie daj się zbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
a w administracji nie mozecie skladac wniosku o jakies ponowne przydzielenie nowego mieszkania? to jest niedorzecznie nie wazne czy to male miasteczko czy wielki moloch, fakt slusznie ze nie remontujesz nie wkladasz kasy urzedasom w tylki, ale w koncu Twoje dziecko przyplaci zdrowiem, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
ja zyje za dobrze napisala, nie daj sie zbyc, z urzedasami trzeba walczyc, bo wiesz ze inaczej nikt palcem nie kiwnie zeby pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamao weroni-mieszkasz 40km ode mnie?chyba tak niewazne standart i jakosc zycia jest przeogromna az sie nie chce uwierzyc,ze dzieli nas pol godziny jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
weź dziecko pod pachę i powiedz ze zamieszkasz w urzedzie jak nic nie zrobią, zadzowń od gazety miejscowej , nie wiem co kolwiek ale nie siedź i nie daj się tak robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
ja to sie nie znam dokladnie na tych wszystkich administracjach itd wynajmuje mieszkanie na bardzo atrakcyjnych warunkach jak na warszaawe) i chyba poki co nic sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
tak mieszkam w bialogardzie. dostalam te mieszkanie po ojcu.Zmarl i tak musialam o nie wlaczyc slpacic dlug. 3tys. I dopiero jakies miesiac temu udalo sie dostalam prawa do mieszkania. Czyli najem i zameldowalam siebie i corke. narazie poczekam miesiac 2 i zaczne dzialac.Boje sie jak pomysle o kolejnej zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmammaa weronkkiiii - moj brat mieszka w bialogardzie :P zrob tak jak robi o moj szwagier.... :P wez ich w obroty bo inaczej sie nie da :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
wcale sie nie dziwie, ja tak mialam z siostra po smierci mamy, musialysmy splacic dlug w administracji w kwocie 18 tysiecy zlotych juz z odsetkami, i teraz czekamy na nadanie najmu czy jakos tak, ale ja w sumie nie chce tam mieszkac, dlatego wynajmuje, sprawy administracji sa paskudne i dlugo sie ciagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na koncercie kasi kowalskiej:) bylo super' jezdze tez tam do gina;)lepszego nie ma ale naprawde widac ta roznice:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez złośliwości
Poczytajcie uważnie. Jedna spłacała zadłużenie i kolejna. Tu jest pies pogrzebany, masa mieszkań komunalnych jest zadłużona, lokatorzy nie płacą ale remontów oczekują, a kto ma za nie zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez zlosliwosci - przeciez mmmmmammaa weronkkiiii splacila zadluzenie po ojcu.a kochaane dziewczeta czeka na nadanie najmu czy jakos tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
bez złosliwosci, ja swoje juz splacilam, mieszkanie zawsze bylo ladne czyste zadbane remontowane, bo moja mama szczegolnie o nie dbala, wiec nie pierdziel a poza tym to nie lokator decyduje o mieszkaniu jakie dostanie i w jakim stanie, wiekszosc blokow komunalnych jest nie ocieplona i w stanie wolajacym o pomste do nieba, wiec raczej lokator ktory nie widzi perspektywy zycia w syfie z rodzina nie bedzie wykladal kasy na remontowanie niedociagniec administracyjnych, takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
a miedzy Bogiem a prawda nie kazdego stac na wylozenie kasy na remont ot tak jest i juz, a zreszta z jakiej racji, kazdy chce zyc w normalnych warunkach nie marwiac sie czy bedzie chorowal od grzyba czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
dlatego j sie ciesze ze mam całkiem nowe, przynajmniej pare problemow odpada, chociaz myslalm ze wiecej zaoszczedze w porownnaiu do wynajmu a wydaje jeszcze wiecej na opłaty bo dochodzi kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
mi jest szkoda na remont. PLanowalismy z mezem zrobic w tym roku remont do konca sierpnia. Czyli wymiana okien w pokojach jest ich 3. Wymiana drzwi wewnetrznych. Odmalowac pokik corki. Pomalowac i odswiezyc przedpokoj i wneke gdzie jest piec co. Kuchnia jest w dobrym stanie jedynie [pomalowac. Lazienka w tragicznym stanie.Najgorsze sa sciany bo wylazi grzyb i sciana jest mokra.I nas pokoj.Wymiana 2 okien i zrobic ta sciane gdzie jest wilgoc( 1 sciana od styrony podworka).A i dodac po 1 grzjniku do pokoju i podlaczyc grzejnik w kuchniu. Kupa kasy. Ale czy jest sens cos robic. Mieszkam tu po smierci ojca ponad 2 lata. Co pol roku robie sciane w pokoju tam gdzie wilgosc i tynk znow odpada. Farba leci platami. Czyli juz sciane robilam 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
ja zyje za, no wiadomo raty trzeba placic, czynsz trzeba zaplacic bo jak nie to od razu za dupe biora, a i cos do domu czsem kupic tez trzeba, sama wiem po sobie ile nakupowalam do wynajmowanego mieszkania, mam farta bo mam super wlascicieli, bezproblemowo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
mammmmmmmmmmmmma weronkiiiiiiii gdzies slyszalam o bardzo dobrym srodku na grzyba, jest podbno nie tragicznie drogi a skuteczny, mozesz sprobowac, a z tym remontem to faktycznie sporo, napisz do administracji pismo, ze masz zimno w domu, niech wymieniaja okna, moja mama jak jeszcze zyla, narobila wrzawy ze z dzieckiem jest w zimnym wychlodzonym mieszkaniu ze tak nie mozna zyc, i po miesiacu byly nowe okan, sprobuj nic Ci nie zaszkodzi a moze poskutkuje, prawda jest taka, ze wszytsko trzeba tam sobie wyblagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez złośliwości
Ja się nikogo nie czepiam, nie napisałam, że nie płacicie albo nie dbacie. Obie panie potwierdziły, że w swoim czasie mieszkania były zadłużone, a takich zadłużonych mieszkań komunalnych jest baaaardzo dużo więc skoro ludzie nie płacą to skąd zarządca ma mieć kasę na te remonty? W niektórych budynkach komunalnych opłatę za mieszkanie wnosi połowa lokatorów a w niektórych tylko 20 procent. Opłaty w takich mieszkaniach wygórowane nie są ale nawet tego ludzie nie płacą. Najlepiej jednak tego nie widzieć i zwalać całą winę na zarządcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
kochana tynk bedzie Ci odpadal, bo jesli jest nie ocieplony blok, to tynk przy -10 odpada, sypie sie jak wior, nic z tym nie zrobisz, nie zaradzisz dopoty z blokiem czegos nie zrobia, a dochodzi jeszcze wilgoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez złośliwości
Oczywiście zdaje sobie sprawę, że osoby płacące są poszkodowane ale najlepiej w takiej sytuacji starać się o zamianę mieszkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
nie sa wygorowane?? no ciekawe, akurat w porownaniu do warunkow sa przeogromne i odnosimy sie do dwoch przypadkow a nie ogolu, a z tego co dziewczyna pisze, mieszkanie splacila, ma prawo wymagac, i co i ma fatalne warunki, wiec jest tez tak ze nawet Ci placacy nic z tego nie maja, a ludzie nie placacy powinni byc odsylani do mieszkan socjanych, gdzie czynsz wynosi 50 dych a nie 6 baniek, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
u mnie w kamienicy jest 7 mieszkan.2 wykupione na wlasnosc/. Z czego sie orientuje tylko 3 kolatorow placi za mieszkanie reszta nie. Wiem ze dopoki nie ociepla bloku grzyb bedzie caly czas.Ja sama nie zlikwiduje wilgoci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
w mieszkaniu ktore splacilam z siostra, czynsz wynosi dokladnie 658 zlotych, do tego rachunki, jakies sprawy zwiazane ze sciekami itd, wychodzi prawie po 1000 zlotych na miesiac, jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
kinga a po co nam detektyw? pomylilas temat czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez złośliwości
No i po kij się unosisz? Napisałam, że wiem, że płacący są poszkodowani ale kilka płacących rodzin nie uzbiera na ocieplenie budynku więc chyba lepiej starać się o zamianę mieszkań niż swoje własne remontować każdego roku i jeszcze ryzykować zdrowiem dziecka trzymając je w zagrzybionym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
ok tez napisalam ze lepiej starac sie o nowe, ale nawet z tym nowym niewiadomo jakie warunki, i wez tu zyj czlowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
ja wynajmowlam mieszkanie w ktorym pojawil sie grzyb, to mi wlasciciel powiedzial, ze on tego nie zrobi bo mu administracja nie zwroci za koszta remontow itd, no i lipa byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×