Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z uszami w dol

wydaje fortune na jedzenie

Polecane posty

lepiej kup pol swiniaka w uboni i zrob wyroby w domu a pozatym tego miesa nie musi byc tak duzo na jeden obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez złośliwości
Dużo zależy od ludzi w administracji. Czasami idzie się dogadać. Znajoma załatwiała podobną sprawę. Mieszkała w bardzo kiepskich warunkach, z grzybem i niezbyt ciekawymi sąsiadami. Zamieniła to na mieszkanie z zadłużeniem ale w świetnym stanie i nieporównywalnym standardem. Musiała spłacić to zadłużenie, coś koło 7 tysięcy ale do dziś opowiada, że to był interes jej życia. Często z urzędasami idzie się dogadać, trzeba tylko mieć popłacone rachunki i IŚĆ Z PROBLEMEM DO NICH a nie z góry zakładać, że nic nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
ja bym mogla dostac inne mieszkanie nawet do remontu. Ale zeby warunki bylo dobre. Czyli zero grzyba jacys normalni sasiedzi i gaz podlaczony do budynku. Zebysmy mogli w przyszlosci podlaczyc gaz do siebnie do mieszknia. Zeby nie palic samemu w piecu. ja mam 39 m2 mieszkanie i czynszu mam 230zl. Do tego osobno prad- 130zł. kablowka i net - 100zł. opal ok.250zł miesiecznie i gaz w butli co 2 miesiace 60zł. I tak nie zla sumka miesiecznie wychodzi za te mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
no pewnie ze duzo zalezy od ludzi jacy siedza na stolkach, ja z siora mialysmy niezlego farta ze dyrektor administarcji okazal sie dobrodusznym czlowiekiem, rozlozyl dlug na raty, cofnal nakaz egzekucji komorniczej, u mnie sytuacja byla nieciekawa z tym mieszkaniem, ale jakos sie urobilo i sie udalo, tak to pewnie bysmy olaly to mieszkanie, ale jednak bylo szkoda, bo duze, dobry rozklad, no i mama troche kasy w nie wlozyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
w kazdym mieszkaniu powinno byc centralne, gaz miejski i ciepla woda, no chyba to nie sa mega ogromne wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
w nowych blokach gazu nie ma, ja nie mam gazu, mam założona butle,bo neichcialam na prad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
ale nie musisz sama palic.masz ogrzewanie z kotlowni. i mi o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
ja w wynajmowanym mam plyte indukcyjna i powiem wam ze nie spodziewalam sie ze to taka fajniuska rzecz, wszystko szybko sie gotuje, ale cena garnkow indukcyjnych mnie przerosla, a stanelam przed faktem dokonanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
ja niestety płyty indukcyjne nie moghe mieć bo mam chore serce, raz miałam na wynajmowanym mieszkaniu i nigdy więcej byłam tak słąba ze nie mogłam z łozka wstac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
to te plyty tak oddzialowuja????????? to ja nie wiedzialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
tak, a jak masz rozrusznik serca to moga go nawet wyłaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
nie, nie mam rozrusznika serca, moje serce rozruszyla tylko cena garnkow 300zlotych za 5 garnkow...zal mi bylo pieniadze z portfela wyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zyje za
powinien właściciel zapewnić skoro wynajmuje mieszkanie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaane dziewczeta
oferowal sie, ale ja wole swoje, taka juz jestem...a wlasciciele i tak kochani, mam psa i teraz w warszawie ciezko jest o mieszkanie zeby psa chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×