Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana__mama__2012

Złe wyniki badania prenatalnego..zespół downa nadzieja

Polecane posty

Gość gość
Kurcze dziewczyny, spokojnie. Wiem, że to jest szok, nie da się ukryć. Otrzymanie takiej wiadomości naprawdę może zbić z nóg, ale trzeba się pozbierać. Po pierwsze zrób badania jeszcze gdzie indziej, aby porównać wyniki. Znam taką samą sytuację. Moja najlepsza przyjaciółka poszła na badania prenatalne. Dodam, że miałam wówczas 25 lat, więc też była młoda i nawet nie spodziewała się złego wyniku. Zrobiła je po prostu dla 100% pewności. I wynik okazał się na tyle zły, że tak jak w Twoim przypadku - wykazało, że jej dziecko będzie miało zespół Downa. Dziewczyna totalnie się załamała. Poleciłam jej, aby zrobiła badania jeszcze raz. Poszła wtedy prywatnie, ale wszystko sprawdziła dokładniej. Wybrała się do laboratorium rh plus na Wąwozowej o ile dobrze pamiętam. Zrobiła zaproponowany przez nich zestaw badań. Przebadali ją "wzdłuż i wszerz". Czekałyśmy na wyniki trochę w stresie, ale jak już przyszły, były naprawdę szczegółowo i dobrze opisane. Okazało się, że wszystko jest dobrze! Więc najlepszym rozwiązaniem będzie powtórzenie badań i upewnienie się. A Kacper ma 3 latka i ma się świetnie, szkoda tylko ze jego tato nie podołał wyzwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma byla w podobnej sytuacji.. tez stwierdzono ze maluch bedzie mial zespol Downa... wytsraszyla sie ale pojechala do kliniki do poznania prywatnie... tam maja lepszy sprzet i z takimi przypadkami borykaja sie na codzienn.. miala pelen kompleks badan. nie stwierdzono zeby dziecko bylo chore.. dzis ma 3letniego synka ,, jak najbardziej zdrowego .. takze nie ma sie co za dzo przejmowac.. najlpeij jest troszke poczekac i zrobic jeszcze raz badania choc moze teraz lepiej na wlasna reke... czasem warto zaplacic te kilka zlotych a byc pewnym ze wszytsko jest ok.. prywatnie tez inaczej jestes traktowana... na nfz zazwyczaj jestes jak kolejny pacjent .. szybko szybko i nastepna... nie zalamuj sie odrazu ; bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się czy nie robić testu pod kontem zespołu Downa i Edwardsa. Widziałam różne test, zastanawiam się jednak nad iona, jednak mimo wszytko muszę czekać do 10 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikkk
Test IONA jest bezpieczny i bezinwazyjny. Jest wykonywany w Polsce i jako jedyny posiada certyfikat zgodności CE IVD na wszystkie odczynniki i procedury. Czułość testu przekracza 99,9% po skończonym 10. tygodniu i utrzymuje się na takim samym poziomie przez cały okres ciąży, a to tez istotnie. Więc rób ten jesli juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co muszę zrobić żeby wykonać ten test iona? W jakich miastach można go zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Deadpool (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/r9pdeadpool >>>http://ma0.pl/r/r9pdeadpool >>>http://ma0.pl/r/r9pdeadpool Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson (Ryan Reynolds) - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi, w wyniku którego nabywa niezwykłych mocy samouzdrawiania. Odtąd staje się znany jako "Deadpool" i wyposażony w nowe zdolności oraz czarne poczucie humoru wyrusza z misją wymierzenia sprawiedliwości człowiekowi, który niemal zniszczył mu życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam wielkiego strefa, ale jestem juz po badaniach i sie okazało, ze maluch jest zdrów : ) Serafin Clinic fachowa obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×