Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shabby_chiccc

mężatki z kilkuletnim stażem - jak często uprawiacie seks?

Polecane posty

Gość shabby_chiccc

zacznę od siebie: ponad 7 lat razem, po ślubie 3,5 roku, seks (bardzo udany przeważnie) przeciętnie 2-3 razy w tygodniu. bywa, że częsciej - np na urlopach, wyjazdach prawie codziennie bywa, że rzadziej (wiadomo, czynniki niezależne typu miesiączka, choroba, złe samopoczucie albo po prostu przepracowanie i brak ochoty). ale przeciętnie kochamy się 3 razy w tygodniu. a jak u Was? taka mała ankieta anonimowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummmmmmmm
my jesteśmy ze sobą 6 lat a od roku jesteśmy małżeństwem , tak 3 razy w tygodniu średnia wychodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia z
My jesteśmy 10 lat razem. Małżeństwem od 6 lat. Sex zazwyczaj co drugi dzień :) Czasem codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynanananana
Jestesmy malzenstwem od 22 lat i seks raz na tydzień, czasem dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 6 lat po ślubie
raz na 3 tygodnie średnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tyzzzzzzzzzzz
codziennie lub co drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas marnie
U nas już jest marnie,3-4 razy w miesiącu,jesteśmy po ślubie 18 lat,a mama mi się raz zwierzyła,że mają sex przynajmniej 2 razy w tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 lat po ślubie z tym że u nas jest maż miesiąc poza Pl 3 ,tyg w domu wówczas codziennie po 2 -3 razy z wieczorka i nad ranem czasami raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrfgFgsd
za rzadko 10 lat razem, 2,5 roku po śłubie - jakiś raz na mieisąc mozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 lat razem
4,5 po ślubie.Sex średnio co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eemed
8lat razem , 2lata po slubie 2-3xna miesiac ... rzadko ale nie mieszkamy sami,jestesmy leniwi,i się delikatnie mowiąc "zapuściliśmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyyyyyyyna
a mnie sie po prostu nie chce...za tydzien minie 3mies od ostatniego razu..wole mezowi zrobic dobrze i miec spokoj..a kiedys tak bardzo lubilam,jestesmy razem 7lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-milka-a
pięć lat po ślubie, a 11 razem - co drugi dzień, czasem rzadziej bo ciążowy brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qewargthnyjumk,ghd
Tak,ciekawe ile z WAS BIERZE TABLETKI bądz stosuje inne środki zapobiegawcze ciązy?!!! pamietajcie matki polki ze JEST TO GRZECHEM I z tego trzeba się spowiadac! nie wolno przyjmowac Komunii jesli uzywacie jakiejkolwiek antykoncepcji!!!! taka komunia jest świętkradzka i jest ciezkim grzechem!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem 10 lat, po ślubie 1,5 roku sex ok 2 razy w miesiącu ale jestem w ciąży i miałam z nią problemy więc troszkę sie boimy. Przed ciążą conajmniej 2 razy w tygodniu. Do postu wyżej ja nie chodzę do kościoła, nie spowiadam się i nie przyjmuje komuni więc o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja z moim Mezem jestesmy od 5 lat w maluzenstwie od 1,5 roku. Sex 2 razy w miesiacu. Zazdroszcze Wam ze macie takich chetnych facetow:) Moj maz jest wiecznie zmeczony i zasypia wczesniej niz nasz polroczny synek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdraszczam:)
ja też zazdroszczę Wam aktywnych mężów:) u mnie prawie 3 lata po ślubie i 2 razy w miesiącu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze kochane powiecie jak to robicie ze wasi mezowie az tak pragna sie z wami kochac???? I czy wy do tego ich naklaniacie czy oni wychodza z inicjatywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 2-3x w tyg a czasemprzez 2 tyg nic bo przepracowanie lub jakis inny czynnik. jestesmy razem 4,5 roku 3.5 po slubie. Przy cym zaczelismy wspolzyc dopeiro po slubie. Z inicjatywa jest roznie raz maz raz ja , mamy podobne temyeramenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
a jak sie sie zabezpieczacie. Ja biore cilest.Kochamy sie bardzo czesto gora co 2 dzien.Jestem zmeczona po pracy wiec zasypiam wieczorem ale z rana przed praca najdzie mnie ochota wiec zaczepiam meza a on zawsze gotowy i chetny na seksik. odnosnier tabletek zawsze maz konczy we mnie i nie ma wpadki. regularnie co 28 dni dostaje oktres. mamy 3 letnia corcie bardzo bysmy chcilei 2 dziecko ale jak narazie nie mamy warunkow mieszkaniowych. i dlatego jak narazie nie zdecydujem sie na 2 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3, 5 ok,u po slubie, przed 2, 5 roku razem ja moglabym raz na miesiac, tak źle u mnie z libodo M codziennie. Srednia słaba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my stosuejy metode objawowo- termiczna, 2 dzieci planowanych. zle reaguje na hormony i nie moge brac tabsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmammaa weronkkiiii
ja po tabsach mam mniejsze libido. ale oboje lubimy bardzo seks a jak narazie nie mozemy miec 2 dziecka wiec najbardziej korzystne sa tabsy. biore je od 5 miesiecy. wczesniej kochalimy sie w prezerwatywie. Bardzo dlugo mialam strach przed kolejna ciaza ale teraz juz obawy zniknely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam właśnie stuknęło 16 lat i kochamy się co dwa,trzy dni. a w weekendy kilka razy dziennie,mamy dla siebie więcej czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ale nie fanka
Para z 11letnim stazem, po slubie 5 lat, dziecko 2,5 roku. nie odkreslam w kalendarzu ale sa dni ( tydonie) gdzie bzykamy sie jak kroliki non stop, szukamy tylko okazji, zeby "zamoczyc" choc na chwilke, mysle, ze srednio 2 razy w tygodniu, a ostatnio na weekendzie w gorach przez 3 dni prawie nie wychodzilismy z lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka ale nie fanka
tabsy przez pierwsze 5 lat ( mloda bylam), przestalam w 2007r, dziecko urodzilo sie koncowka 2009, od tamtej pory krotkie przygody z hormonami ( plastry, tabsy - konczylam na pogotowiu zawsze), od grudnia 2010 nic i jest zajebiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna babeczkaaaaaaa
kochamy się średnio co 2-3 dni, w weekendy częsciej, ale zdarza sie też że i przez 1,5tygodnia nie współżyjemy, bo jesteśmy padnięci albo zmęczeni i czasem tak się zdarza. Ale są też tygodnie że codziennie jak jesteśmy wypoczęci, na urlopie etc. jesteśmy ze sobą 17lat, 9l. po slubie, dziecko 3l. więc średnia co 2-3 dni chyba nie jest źle :) nie zabezpieczamy się w ogóle, ale to jedyny plus z problemów z płodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexia1181
4 lata po ślubie-średnio raz w tygodniu , ale to ze mną jest cos nie tak bo mi sie nzjzwyczajniej nie chce:( i żebym potem nie miała pretensji jak sobie maż znajdzie kochankę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×