Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shabby_chiccc

mężatki z kilkuletnim stażem - jak często uprawiacie seks?

Polecane posty

Gość a gdzie sa dzieci jak
kochacie sie w dzien? My 6lat po slubie - raz na miesiac, ostatnio byla przerwa 5miesieczna - ja przestalam juz wychodzic z inicjatywa :( on nie nalega, nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja część rzeczy po dziecku
raz na miesiąc :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja część rzeczy po dziecku
to miało być o mnie, nie komentarz do poprzedniej wypowiedzi, zresztą widać śroedek nocy a ja na kafe, no żal, szkoda komentować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dk31
Po ślubie 10 lat-sexik uprawiamy codziennie,bywają dni,ze 2-3 x dziennie(przerwe robimy tylko w okres) ja nie wiem,ale mój mąż działa na mnie b.podniecająco,mimo,ze mamy siebie codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kobitki jak ja wam zazdrosze ;) U mnie to 2 razy w miesiacu i jeli ja wyjde z inicjatywa. Na poczatku myslalam ze to dlatego ze jestem w ciazy i boi sie o maluszka(sam tak mowil) a teraz po porodzie twierdzi ze jest zmeczony po pracy itp. Ale ma 4 dni wolnego i nadal ma to gdzies. Kochanki napewno nie ma. (to dla tych ktore zaraz mi tu napisza ze rogi mi doprawia.) A powiedzcie mi macie jakies fantazje z mezem ? Spelniacie je? Bo moj maz to klasyk i zadnych tam ''zabaw'' nie akceptuje:/:/ a szkoda . Aha co do zabezpieczenia to po porodzie zaczelam brac tabsy ale po tyg przytylam 7 kg i odrazu je odstawilam a wiec jedynie durex i innej opcji na ta chwile nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie?
i kiedy jak są dzieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luk2013
Mile panie u mnie 7 lat po slubie i 2 razy moze na miesiac ale to nie tylko wina nas meszczyzn moze wy tez powinniście nas zmotywowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, ile czasu zajmuje Wam sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z dlugim stazem
ja jestem 13 lat po slubie i kochamy sie przynajmniej 2x w tyg(mamy 34 i 38 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexa 7
7 lat po ślubie sex codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my w zwiazku od 8 lat,
od 3 jestesmy malzenstwem, zawsze maz wychodzi z inicjatywa, ja mam slabe libido i ubolewam nad tym:( srednio 2,3 razy w tyg. choc nie da sie ukryc najwiecej w weekend. Zdarza sie czasem, ze mamy na siebie niesamowita ochote, i wtedy z 5 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 lat po slubie, razem 11. Seks 3 razy w miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znosze szybkich numerkow - potrzebuje troche czasu, zeby sie podniecic. Przy dzieciach i pracy ponad godzinne maranie nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat razem ponad 2 lata po ślubie sex 2-3 razu w tygodniu czasami częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat po ślubie i może ze 2 razy w tygodniu. To najczęście mąz wychodzi z inicjatywą bo ja mam chyba słabę libido bo wcześniejszych hormonach. Przez 4 lata staramy się o dziecko i kiedyś był seks z zegarkiem i termometrem w ręku. Niestety jakoś mi sie znudziło i nie chce mi się. A szkoda bo lubię seks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem sexoholiczką i nie mogę żyć bez tego, mój mąż również :) Szybkie numerki też lubię bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po odstawieniu przez żonę pigułek możemy codziennie :-) wreszcie ma ochotę... wcześniej masakra 1 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemcio21
Ja bym też wreszcie chciał pozbyć się prawictwa i uprawiać seksualnej nawet co dzień moim marzeniem jest minetka czasem nawet rozpala mnie myśl o lizaniu stóp nie ważne z kim to zrobię czy z singielka czy mężatką chce dać przyjemność porzuconym kobietą i czerpać radość wierzycie mi czy nie zrobił bym to z każda z was gdybyście skinely palcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolwielki
niech któraś z zamężnych pań napisze do mnie może pomajlujemy z jakiś czas karolwielki150@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie 7 lat po slubie, seks coraz lepszy, ale przez to, ze mamy prace na rozne zmiany i wolne w rozne dni, kochamy sie 2-3 razy w tygodniu, czyli.... jak dla nas za malo, ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My razem 8 lat, dwuletnie dziecko, a seksu wcale. Od kilku lat kilka razy w roku. Dla mnie to za mało, ale zdecydowałam się na wspólne życie (on po 50tce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem po ślubie 7 lat. Mamy jedno dziecko-córkę 6 lat. Uprawiamy sex rzadko raz, dwa w miesiącu. Mój mąż zawsze mówi, że jest zmęcony, że nie ma ochoty albo że mała usłyszy. Jak np. ubiorę się w sexowną bieliznę albo dotykam go po fi*tku to mówi,że jestem niewyżyta i zboczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie,a tam za rogiem to przypadkiem nie ma innej kobiety?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojemu mężowi chce się zawsze w zasadzie. Częstotliwość zależy głównie ode mnie czy mu pozwalam się do mnie dobrać. Też dość często inicjuję seks, ale on mi wtedy nigdy nie odmawia. 4 lata po ślubie, seks 3-4 razy w tygodniu. Dwoje dzieci na świecie. Ostatnio jak wracaliśmy z wycieczki i dzieci spały w aucie, to zatrzymaliśmy się na szybki numerek pod chmurką - ale to tak wyjątkowo, raczej rzadko kochamy się w dzień bo nie ma kiedy. Poprzedniczko - jeśli mąż odmawia to albo ma dużo stresu albo problemy z potencją albo babkę na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak co drugi trzeci dzien. W weekend czasem 4 razy. Jak jest wolne to tez zwykle. Częściej jak mamy wolne maz inicjuje ja jakos tak lubię przed snem a on zmęczony w tygodniu. Obstawiam ze jakbym mu do buzi wziela i usiadła i 7 razy w tygodniu to by nie odmowil:P ale mi sie nie chce. 5 lat po ślubie corka ma 2l9miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata mąż 40. Jesteśmy po ślubie 8 lat. Mamy dwie córki: 7 lat i 3 latka. Sex średnio dwa razy w tygodniu. Ja bym chciała częściej ale mąż dużo pracuje i wieczorem jest zmęczony. Ja zajmuję się domem i dziećmi więc mi częściej takie rzeczy w głowie :) Mąż uważam, że dwa razy w tygodniu to wystarczy, że inny robią to rzadziej itd. Nie wiem co o tym myśleć tak samo jak np. ubiorę się do niego wieczorem w pończochy samonośne i stringi i stanik to uważa, ze wyglądam jak prostytutka. Też była ostatnio taka sytuacja, że dziewczynki już spały a my oglądaliśmy tv, no i zaczęłam macać swoją c*pkę , żeby wiedział,że mam ochotę... to też powiedział, że jestem zboczona. Kiedyś mu to się podobało a teraz masakra... Co o tym myślicie kto ma z nas racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×