Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shabby_chiccc

mężatki z kilkuletnim stażem - jak często uprawiacie seks?

Polecane posty

Gość gość
Ty masz racje,ale jemu pewnie już z trudem staje,więc tak prymitywnie się broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ślubie 18 lat,córka 16 lat.Sex raz w tygodniu.Jakoś nie mam ochoty, mąż by mógł codzienie.Dlatego często pomacam jego wacka i jego jajeczka i jest zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4-5 razy w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy z żoną od 40 lat bawimy się sexem bez zahamowań każdego wieczora jeśli mamy czas i ochotę to i w dzień raz a nawet dwa razy,nie uznajemy określenia uprawiać sex uprawiać można pole kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 lat razem, 9 po slubie, 7 letnie dziecko, mamy po 36 lat. kochamy sie roznie, czasem 3 razy w tyogdniu, czasem 2-3 razy n miesiac. ale calujemy sie, przytulamy, obejmujemy codziennie., slowa KOCHAM CIE padaja z naszych ust kilka razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko tez zalezy od dzieci, moje niby odchowane ale od zawsze sie budzą i to rożnie raz ok 23 raz ok 2.00 i wtedy przychodzą albo wołają!!! My 15 lat po ślubie i raczej rzadko bo raz w mcu a czasem 3dni pod rząd. Ja bym chciała chociaż w weekendy z dwa dni ale maz jak mu sie przypomni niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w tygodniu :( 10 lat po ślubie brak dzieci....i tylko raz w tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale :) staż 13 lat po ślubie, 1 dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko! Jak wcale? Nie masz ochoty? Mi po 35rz tak libido wzrosło żebym oszalała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas 3,4 razy w tyg. I jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koloradoo
2-4razy na tydzień (zależy jaki tydzień). Nie wspominajac o urlopie itp., bo to inne warunki hihi. Po ślubie 3lata, razem 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyty

10 lat po ślubie, na początku sex był prawie każdego dnia, w ostatnich miesiącach 2 razy w tygodniu, ale z dnia na dzień jest coraz gorzej. Ja mam ochotę cały czas, moja żona raczej nie. Seks zawsze inicjuję ja, więc nie wiem, czy ma ochotę, czy robi to fla świętego spokoju. Był czas, że bała się o ciąże, mamy już dwoje dzieci 5 i 7 lat. Nie chciałem żony obarczać zabezpieczeniem, więc poddałem się zabiegowi wazektomii. Niestety, okazało się, że żona nadal nie ma ochoty. Ja mam 41 lat, ona 39. Po 40 moje potrzeby wzrosły jeszcze bardziej, niestety często muszę sobie radzić sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

6 lat razem, 2 dzieci. Kochamy sie raczej codziennie, czasem wypadnie jakis dzien bez. W niedziele minimum 2 razy ale zwykle jest 4 razy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

1.5 roku razem, sex 1 w tygodniu , zero pieszczot ani oralu ktory uwielbiam i zawsze mialam w poprzednich zwiazkach, facet typu kloda w lozku dramat...poza lozkiem kochany i przystojny ...wiec przewaza rozsadek i chec stabilnego zycia ponad sexualne rozrywki ...ciezko bo uwielbiam sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

Ja tez bym chciala zeby mi libido wzroslo po 35 roku:( mam juz 39 i dla mnie to moze byc raz na pol roku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
Dnia 7.12.2018 o 18:05, Gość GOSC napisał:

Ja tez bym chciala zeby mi libido wzroslo po 35 roku:( mam juz 39 i dla mnie to moze byc raz na pol roku:(

Może partner za mało się stara? A może za dużo stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zalezy jak sie w domy spotkamy , jak sie spotkamy to sie zawsze kochay , ale spotykamy sie moze ze 4- 5 dni w miesiacu , taka praca , ja przychodze , maz wychodzi  i na odwrot , czasem tylko zdazymy sobie dac buziaka jak sie w drzwiach mijamy , ale na ogol sie juz nie spotykamy .

jestesmy malzenstwam 16 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatki

13 lat razem 10 po ślubie ❤ seks różnie. W weekend po dwa razy dziennie rano i wieczorem. W tygodniu dwa trzy razy ale czasem raz zależy od samopoczucia od zmęczenia i od chęci. Dużo się przytulamy całujemy dotykamy. Kochamy się poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatki
Dnia 10.04.2018 o 17:48, Gość gość napisał:

Raz w tygodniu 😞 10 lat po ślubie brak dzieci....i tylko raz w tygodniu 😞

Ale dlaczego raz?  Nie chce wam się?  Czy jemu się nie chce czy tobie i spotkać się razem nie możecie?? Mój zaczynał właśnie tak że raz w tygodniu. Zapytałam dlaczego powiedziała że nie wie że przytyl i jemu się chce ale niewiem dlaczego tak jets. Podzielam że mi się to nie podoba i ze niech tu nie szuka wykretow. Niech na siłownię idzie albo biegać zacznie bo ja młoda jestem i nie będzie seksu raz w tygodniu uprawiać. Ze ma odłożyć telefon i laptopa w sypialni i zająć się żona hahha. Po tym seks 3 razy w tygodniu plus weekend czasem nie wstajemy z łóżka ogóle. Jest super! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc
Dnia 18.02.2012 o 19:44, Gość qewargthnyjumk,ghd napisał:

Tak,ciekawe ile z WAS BIERZE TABLETKI bądz stosuje inne środki zapobiegawcze ciązy?!!! pamietajcie matki polki ze JEST TO GRZECHEM I z tego trzeba się spowiadac! nie wolno przyjmowac Komunii jesli uzywacie jakiejkolwiek antykoncepcji!!!! taka komunia jest świętkradzka i jest ciezkim grzechem!!!!!!!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po kiego grzyba robicie takie porównania. Chcecie sprawdzić czy wasi mężowie mieszczą sie w tzw. "normie" ?

A może robicie sobie cichy konkurs której mąż jest najlepszym dupcyngielem ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatki
Dnia 10.12.2018 o 07:30, Gość Mężatki napisał:

Ale dlaczego raz?  Nie chce wam się?  Czy jemu się nie chce czy tobie i spotkać się razem nie możecie?? Mój zaczynał właśnie tak że raz w tygodniu. Zapytałam dlaczego powiedziała że nie wie że przytyl i jemu się chce ale niewiem dlaczego tak jets. Podzielam że mi się to nie podoba i ze niech tu nie szuka wykretow. Niech na siłownię idzie albo biegać zacznie bo ja młoda jestem i nie będzie seksu raz w tygodniu uprawiać. Ze ma odłożyć telefon i laptopa w sypialni i zająć się żona hahha. Po tym seks 3 razy w tygodniu plus weekend czasem nie wstajemy z łóżka ogóle. Jest super! 

Chce nam się... Znaczy.. Mi. On tez mowi że przytyl i to dlatego. Ale on ma nadwagę od 10 lat.... Jak mu to powiem to przez tydzień jest ok. Seks często. Weekend też spędzony w łóżku. A po tygodniu to samo..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari

Wcale, bo jestem dziewicą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huli

12 lat razem, 1-2 na tydzien, ja bym chciała czesciej ale on częściej nie daje rady. Nie wiem czy to starość czy za dużo pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

4 lata po slubie  i jeden raz seks od tego czasu. Jest wiecznie synchronicznie zmęczony i tylko by spał. A jak ma wolne to przesiaduje ze starymi sąsiadkami na plotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPzz
Dnia 26.06.2017 o 15:35, Gość gość napisał:

4-5 razy w miesiacu

u mnie też; znamy się 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zaloze sie, ze czestotliwosc odzwierciedla ilosc dzieci.Jak ktos musi dwa razy dziennie, to i pigulki i inne rzeczy w koncu skapituluja. A jak ktos moze raz na miesiac to zazwyczaj w ciaze nie zajdzie i nie ma tu co oskarzac nikogo o bezplodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halu

Rzadko, z 2/3 razy w mcu. Razem 14 lat, ja 33 mąż 37 lat. Mamy dwójkę małych dzieci, od kiedy są na świecie częstotliwość dramatycznie spadła. Po prostu się nie chce. Z dziećmi jesteśmy cały czas, bez pomocy innych. Chodzą spać późno i my padamy po nich. Podobamy się sobie nadal ale seks spadł w naszej hierachii małżeńskiej całkiem w dół ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy- czasami 3x w tygodniu, a czasami 5x w tygodniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×