Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papużka85

Pierwsze ruchy dziecka?

Polecane posty

Gość papużka85

Dziewczyny! Kiedy poczułyście pierwsze ruchy dziecka gdy byłyście w ciąży i jak one wyglądały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ok 16 tygodnia czułam takie przelewanie-ciężko powiedzieć czy to dziecko czy jelita :P ale pierwszy wyraźny kopniak już zapodany przez dziecko-18 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumianek dzbanek
Pierwsze ruchy, co do których byłam na 100% pewna, czyli zdecydowane BUM w dole brzucha, poczulam w 18tc (to moja pierwsza ciąża). A teraz tak mi się Mały tarza, ciśnie i wierci, że nie mogę w nocy spać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczułam w 18tc,uczucie jakby motylka,a póżniej stopniowo typu pukanie.Z dnia na dzień ruchy są bardziej intensywniejsze.Jak je raz poczujesz to już będziesz wiedziała,że to dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużka85
kurcze, bo jestem w 16 tyg i od dwóch dni wieczorem mam właśnie takie coś w stylu 'wojny w jelitach' i nie wiem czy to to czy Bobasy. Nie ukrywam że bardzo chciałabym poczuć ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papużka85
kurcze, bo jestem w 16 tyg i od dwóch dni wieczorem mam właśnie takie coś w stylu 'wojny w jelitach' i nie wiem czy to to czy Bobasy. Nie ukrywam że bardzo chciałabym poczuć ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczułam kilka dni temu pierwszy raz - w 17tc :) było to puknięcie, delikatne (leżałam na plecach i miałam rękę położoną na łóżku), pojedyncze, następnego dnia wieczorem znów podobne puknięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×