Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona swoim stanem

16 tc, stan zapalny, ból z lewej strony. Powód??

Polecane posty

Gość zaniepokojona swoim stanem

Witajcie, jestem w 16 tc, z moczu wyszło, że mam bakterie i stan zapalny. Zażywam coś tam z żurawiną i pietruszką na poprawę stanu moczu i dostałam globulki Pimafucin dopochwowo. Z lewej strony na wysokości jajnika przy dotykaniu boli mnie brzuch, coś jak wyrostek robaczkowy. Czy to może być wynik stanu zapalnego, czy to jakiś inny powód do niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona swoim stanem
halo, miał ktoś podobnie? Mój lekarz jest na urlopie, nie wiem, czy to powód by jechac na pogotowie, czy wziac ostatnią dawkę leku i czekac spokojnie az zacznie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlk
a nie możesz zadzwonić np. do przychodni albo szpitala i się skonsultować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Mnie też boli z lewej strony, coś jak jajnik. Mówiłam lekarzowi, kazał się nie martwić. Ale ja mam dobre wyniki moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona swoim stanem
Tam, gdzie przyjmuje mój lekarz ginekolog?? Chyba nie bardzo, bo Panie w rejestracji nie są od dawania rad. Ból nie jest wyczuwalny tak po prostu, tylko jak dotykam w tym miejscu. Brzuch tez nie jest twardy, nie mam kłopotów z wypróżnianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
To może po prostu boli cię jajnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona swoim stanem
To troszeczkę inne uczucie niż ból który towarzyszy owulacji. Nie wiem czego mam stan zapalny, mam upławy, w zasadzie po dwóch globulkach mi się zmniejszyły prawie do zera. Byłam u ginekologa we wtorek, robiła usg, dzidziuś zdrowiutki, przydatki w porządku. Może faktycznie boli mnie jajnik od tego stanu zapalnego. wizytę mam 13 marca, do tego czasu mam zrobić badanie na czystość pochwy. ktoś wie, jak długo standardowo czeka się na wynik? Nie wiem kiedy zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlk
miałam na myśli lekarza rodzinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona swoim stanem
Lekarza ginekologa mam na urlopie do 10 marca, jeśli ból będzie się nasilal albo nie będzie mijał, to pojadę do rodzinnego albo do jakiegoś ginekologa prywatnie. Mam jednak nadzieję, że to szybko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak
może to rozciągające się więzadła macicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×