Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-=0610

21 luty --- Odchudzanie czas zacząć !

Polecane posty

Jestem trochę zdołowana, już prawie marzec.. Za chwilę wiosna, potem lato i wakacje.. Nie chcę żeby to było kolejne lato w którym źle się czuje w bikini, czy obcisłej sukience mini.. Nie chce kolejny raz mieć wyrzutów sumienia i wściekać się na siebie, że nie zrobiłam nic żeby tego roku wyglądać lepiej.. Że nie stoczyłam walki z cellulitem, czy nie męczyłam się na ćwiczeniach żeby mieć jędrne ciało, płaski i umięśniony brzuch, cudowne pośladki, i szczupłe nogi... Chcę być wreszcie w 100% zadowolona, i powiedzieć sobie że faktycznie zrobiłam wszystko co mogłam zrobić żeby lepiej wyglądać.. Wiem że nie będzie łatwo, że dużo pracy i męczarni mnie czeka.. Ale czasem chyba warto się poświęcić.. Tutaj będę prowadziła swój dziennik zmagań, wyrzeczeń sukcesów i porażek... Musi mi się udać ... I miło byłoby gdyby ktoś do mnie dołączył. Serdecznie zapraszam do walki o cudowne ciało na tegoroczne wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwszy dzień :) Nawet fajna pogoda za oknem :) Ja już jestem po śniadaniu :) Mam w planie dzisiaj jakieś ćwiczenia + do tego skakankę i może jakiś spacer na spalenie kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja zaczęłam odchudzać się w sobotę, jeżeli chcesz mogę się przyłączyć, bo mam motywację się odchudzić i dobrze czuć sama ze sobą. Czasami nawet lepiej w małym ale zaufanym gronie :) Niedawno urodziłam synka i mam nadprogramowe kilogramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) No czasem tak :) Chodzi przede wszystkim o to żeby nie zrezygnować :) Ile masz lat, jeśli mogę wiedzieć ? No i jaką diede, czy ćwiczenia masz w planie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej jeść, a zdrowiej. Bez słodyczy, nie tłusto. Jeżeli chodzi o ćwiczenia to z tym ciężej, bo nie mam za bardzo jak z domu się wyrwać. Niestety :) A jak u Ciebie? Ja mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 19, jeżeli chodzi o ćwiczenia w domu to mogę Ci polecić skakankę, możesz ćwiczyć w domu a efekt jest super :) Albo możesz sobie kupić jakiś sprzęt do domu ja mam np orbitka :) Jeżeli chodzi o mnie to mam tylko 162 cm wzrostu i na dzień dzisiejszy ważę 48 kg, wiem że to mało ale mam taką budowę ciała że mnie to nie zachwyca i chciałabym zejść tak do 46 albo 45 kg max. Moim głównym problemem są nogi. Co do diety to jeszcze nie wiem konkretnie jaka ma być, na razie może też mniej jeść i trochę zdrowiej, a potem może przejdę na jakieś 1200 kalorii :) no i czekam aż stopnieje śnieg i biorę się za rower :) A tak z ciekawości ile ważyłaś przed ciążą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee to Ty masz wagę super, no ale sama wiesz w jakiej najlepiej się czujesz :) ja przed ciążą ważyłam 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To aż tak źle nie jest :) Ale zawsze może być lepiej :) Masz może jakiś sposób na cellulitis albo rozstępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o cellulitis to krem z ziaji w takiej czarnej puszce 3 razy dziennie i opieraj sie plecami o sciane jakbys siedziala na laweczce co do rozstepow to zalezy jaki maja kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mają biały, wiem że pozbycie się ich graniczy z cudem ale licze na ten cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam różnych kremów ale bez efektów najgorsze jest to że mam ich dosyć dużo włąśnie na udach i posladkach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam ? U mnie okey, właśnie jestem po śniadaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim zmotywowanym;) Chętnie przyłącze się do waszego grona. Również chce zrzucić zbędne kilogramy i wyglądać świetnie w te wakacje. Już kiedyś odchudzałam się z kafeterią i bardzo mi te forum pomogło, ale niestety przez małe podjadanie zakazanych produkrów moja dieta się rozsypała i niestety mam spora nadwagę. : ( chciałabym zrzucić z 15 kg do końca lipca. mam nadzieję, że to mozliwe. macie ustalone jakieś jadłospisy konkretne ? i jakie ćwiczenia będziecie wykonywać ? ;p ja mam skakanke i rowerek stacjonarny w domu więc z tego będe korzystać. ;) mam nadzięję, że wspólnie osiągniemy wymarzony cel !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzająca_się witaj :) Miło, że dołączasz, bo Tosieńka chyba zrezygnowała, ja mam w planie też skakankę, orbitka a wiosną rower :) Co do diety to hm.. wsumie nie mam żadnej konkretnej :) 15 kg to dużo ale warto spróbować zwłaszcza, że troche czasu do lata jeszcze jest :) Ja mam niską wagę i chyba za bardzo mnie to nie motywuje hehe ;p a ty co masz za diete w planach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×