Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala znociaa

co robić? co robić!!! mąż pisze z byłą :(

Polecane posty

może tak tylko pisał z tym że jest najważniejsza jakby jej napisał że kocha żonę i jest z nią szczęśliwy, ale ma ochotę popisać raz na jakiś czas z inna kobietą to by go przecież olała. Może się dowartościowuje tym że ktoś by go jeszcze chciał... a może żonę interesują tylko wypłaty, naprawy w domu i wnoszenie zakupów? Autorko czy macie czas tylko dla siebie? kiedy ostatnio o czymś rozmawialiście, zwierzaliście się sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ktoś napisał wydrukuj te maile zebys miała dowód wrazie czego ;) Nie chce Cie dolować, ale pomyśl ze ten facet kochając sie z Tobą mógł wyobrażać sobie swoją byłą... Nie czekaj na nic tylko wyjaśnij z nim tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
ona też ma męża może to go trzyma na wodzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
przy 2 snynków mamy mało czasu dla siebie :( ale on jej to pisała jak jeszcze ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to się stało że przeczytałaś te maile? przypadek czy szpiegowałaś bo coś cię zaniepokoiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
zupełny przypadek. zostawił otwartą skrzynkę gdy synek go odciągnął na chwilę. i ja weszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam.....
Moim zdaniem (skromnym ale szczerym) tu chodzi o ten dreszczyk bardziej. Wiesz, taka "odskocznia od rzeczywistości" od obowiązków, rodziny, szarego życia. Takie sztuczne emocje i potrzeba kogoś, kto właśnie takie emocje stwarza. Ciężko żeby małżeństwo ze stażem codziennie mówiło sobie takie rzeczy. Dochodzi życie, kłótnie, problemy ze zrozumieniem. Spróbuj się dowiedzieć, czy się z nią spotkał choć raz a będziesz miała odpowiedź. Jeśli się spotkał to mu zależy. Jeśli tak pisze tylko to takie tam nic nie warte słowa bo nie poparte czynami. Ale ranią wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mogę wywnioskować że nic cię nie zaniepokoiło i że wasze małżeństwo było ok jak do tej pory? To raczej na pewno nic poważnego się nie dzieje między nimi Ja bym pogadała szczerze z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
no właśnie nie, nic nie niepokoiło. Ale jestesmy zalatani przy naszych bliźniakach a ona też ma dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
musze juz leciec spac, bo rano z dziecmi do lakarza. ale prosze piszcie :( bo jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedemieccesarke
a gdzie jest teraz Twój mąż? myślę, że mimo wszystko powinnaś z nim porozmawiac... trzymaj się tam jakoś i nie zamartwiaj za bardzo, pamiętaj, że masz cudownych synków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam.....
Nie łam się kochana nie łam się ! Nie ma tego złego...... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhdapppppra
ja pierdoole...jak mu na to pozwalasz to co się dziwisz.. ja np znam swoją wartość i moj mezczyzna jasno wie, ze w zwiazku ze mna jest tylko i wylacznie moj, albo to akceptuje albo BYE BYE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
mąż już śpi bo rano do pracy na 6. a ja nie mogę jednak zasnąc :/ męczy mnie to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam.....
Moja rada wypocznij, chociaż postaraj się zasnąć. Dziś już nic nie zdziałasz a zadręczanie się nie ma sensu. Ty nic złego nie zrobiłaś. Jutro też jest dzień oby lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
dziękuję :) pierwszy raz się usmiechnęłam. ale cieżko połozyć sie koło kogoś, kto być może śni teraz o swojej ex. bo codziennie o niej myśli, tak pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam.....
A tam pisał :) Ja pomyślę o Tobie i synkach i prześlę pozytywna energię jak się da :) Niech moc będzie z Tobą ja spadam spać i głowa do góry życie potrafi zaskoczyć ale jakoś musimy dać radę prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
nawet z nerwów nicka przekrecilam. Mialam byc mala zonciaa :) pa , dzięki :) wpadne tu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
no jasne :) 6 latttttttttt srycie ja wielbi :( oki papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam.....
Może głupi żart ale....zbieraj te maile, wydrukuj i do tv nowy pomysł na telenowelę może wyjdzie 25648 odcinków jeszcze kasę zarobisz :) A na poważnie nikt nie wie, co drugiemu w głowie siedzi. I serio myślę, że to taka pisanina bez sensu bo w sumie nic się nie dzieję tylko klawiaturę męczą. Eh...życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firtka
Bardzo Ci wspolczuje , dokladnie wiem co przechodzisz i jak sie czujesz . Jezeli bedziesz miala chwile czasu zapoznaj sie z watkiem " CZy to jest tylko milosc platoniczna " autorka jest Mimoza 56 , o ile dobrze pamietam tam kobiety mialy identyczny problem i wzajemnie sie wspieraly , moze Ci to pomoze , albo podpowie co masz robic . Zycze Ci duzo sily i wiary w siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
oby tylko klawiaturę ;) a kiedys myslalam, ze to tylko w filmach. nawet on jej napisal, ze tylko w filmach tak bywa jak z nimi :( pocieszam sie, ze nigdy nie napisal jej ze ja kocha. ale te maile chyba mowia coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
firtka dziekuje, poczytam sobie ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam.....
Jeśli to nie ma poparcia w rzeczywistości to co pozostaje.....nic tylko słowa. Powiedzieć można wszystko, napisać też. Ale to Ciebie wybrał, z Tobą jest i wychowuje dzieci a nie z nią. To też o czymś świadczy. Nie zapominaj o tym. I w końcu rozstali się więc na żywo tak już różowo nie było pewnie. Odgrzewane kotlety już tak nie smakują. Więc pewnie pozostaną przy tym pisaniu. Dzieli ich już przepaść. Nic nie jest jak dawniej, oni też już są inni. Pozostają opary wspomnień i to nakręcanie się żeby nudno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firtka
Ja to tez przerabialam , moj maz przez prawie dwa lata pisal e-maile z byla , a ja nic nie wiedzialam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
tak mnie wybral, ale okazuje sie ze wiele razy chciala do niej wrocic, ale zawsze cos z zew. stawalo im na przeszkodzie. Okazuje sie, że jestesmy malzenstwem a on jej pisze, ze do niego to nie dociera dlaczego nie wybral jej! Pisze ze nie potrafi tego sam zrozumieć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znociaa
firtka, a wyznal jej, ze ją kocha albo cos innego? np ze zaluje ze nie sa razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firtka
Kochana nie mam zbyt wiele czasu , ale opisze Ci wszystko pozniej . Nie przejmoj sie tym wszystkim , oni czasami nie zdaja sobie sprawy z wlasnej glupoty i z tego co wypisuja . Moj maz nie wyznawal jej milosci , ale poczytaj o Mimozie jakie jej maz pisal brednie do bylej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala znooocia
no i kolejny dzien :( trochę sobie pomyślałam nad tym. Nie wiem czemu 6 lat czeka na nią, ale z tego co ona mu pisze to ona kocha swojego męża i ona nie robi tylu aluzji i podtekstów co mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje Ci autorko
i dlatego ja nie zdecydowalam sie na dziecko z mezem Odkrylam tez smsy maile do bylej i do innych panienek, z zadnego nie wynikalo, ze sie spotykaja i nie bylo wyznan Ale byla masa aluzji, obrabial mi czasem tylek (np. zalil sie do eks, ze nie jestem taka zakrecona i spontaniczna jak ona ...a rozstali sie, bo spontanicznie go zdradzila :D) Poczatkowo plakalam, zloscilam sie itd Ale on dalej utrzymywal kontakt, teraz juz nie sprawdzam, z mezem zyje bo mi wygodnie i stracilam zludzenia, ze inny zwiazek bedzie lepszy Byloby pewnie to samo, dlatego juz zostalam z nim, bo jego wady juz znam :) Autorko duzo zalezy od tego co chcesz z tym zrobic - czy przelkniesz i zostaniesz z nim czy zdecydujesz sie odejsc Nie wiem co Ci radzic, bo nie znam Twojego charakteru ja dalam rade zostac, choc pewnie zgorzknialam przez to :) Dodac do tego zlosliwa tesciowa i uleglosc meza wobec niej to ogolnie moge powiedziec, ze durgi raz bym tego mezczyzny na meza nie wybrala Ale czlowiek mlody glupi i dokonuje niewlasciwych wyborow dlatgo na spokojnie sobie przemysl co chcesz z tym zrobic katowanie sie tym nie jest dobrym pomyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×