Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Wiele osób zawsze do mnie mówiło Marian a mnie "roznosiło", na dzisiaj mogę powiedzieć, że nabrałem do tego dystansu tak więc bez obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss independent 2
ja tez pochodze z Lacka!! ale ten swiat maly.. ja jestem rodowita lackowianka,chodzilam do I LO w NS Czy dobrze zrozumialam ze "okolice" przeprowadzila sie do lacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario ciesze sie, ze Cie nie urazilam :) levviatan ale da sie :) ja np. bylam kiedys straszna zlosnica ale udalo mi sie pozbyc tej wstretnej cechy, wiec mozna jak sie chce :) pisales przedtem, ze jestes na kafe ok. 3 lat. przez ten czas udalo Ci sie z kims (tzn. z jakas dziewczyna) "zaprzyjaznic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan był kiedyś taki bohater literacki, który walczył z wiatrakami, Ty musisz jedynie pokonać własne słabości i być może staniesz się również w pewnym sensie Kimś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss ktory jestes rocznik, bo moze znamy sie z LO? :) a w ogole to witaj wsrod swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice moze z ta przeprowadzka to jakas sugestia? :D temat o Katerinie widzialam na ... erotycznym, chyba szybko do nas nie wroci, bo tak tematy baardzo ciekawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chwilka szczerości, skąd tak naprawdę jesteście? Zacznę pierwszy, ja jestem z Nowego Sącz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario nie odrobiles zadania, bedzie linijka po lapach :( ja juz pisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Tobie wiem ale inni... Jak widzisz zadanie odrobione w pełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario jako autor tego topiku jestes nam tu winien wiecej informacji o sobie, wiec czekamy :) oczywiscie nie pytamy o nic konkretnego (chociaz mamy ochote), wiec napisz co chcesz, tylko SZCZERZE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek- znany imie - znane pochodzenie - znane to moze zainteresowania? a jak sie osmiele to zapytam jeszcze o cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie daleko :( ale mlody jeszcze jestes, masz czas na "te" rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowania; może sport, może dobra muzyka, wspomnę również o książce, motoryzacja (bynajmniej nie motory), to tak pokrótce co może mnie interesować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię muzykę, która sprawia że powracają wspomnienia te lepsze a czasami te gorsze, wiem że to nic nie mówi ale tak wiele lubię utworów i ich twórców że aż nie wiem którego pierwszego wymienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×