Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Okolice o tej kobietce mogę chyba najmniej powiedzieć (napisać), wg mnie dziewczyna troszkę nieśmiała, marzy o kimś wyjątkowym z którym spędziłaby wiele dobrych chwil, szuka bratniej duszy z którą mogłaby rozmawiać o swoich problemach, wg mnie szuka tego właściwego celu swojego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan dobrze, że się nie zgadzasz bo jaki sens miałyby te Nasze rozmowy, chodzi o to by się w miarę dobrze poznać chociaż przypuszczam, że nigdy się nie spotkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario rozwijasz sie :) z tymi intencjami to nie tak, wierze w ludzi ale co do ludzi poznanych na forum mam dystans, prywatnie mam dobra intuicje i potrafie rozszyfrowac czyjes zamiary, ale czesto mozna wyciagnac wnioski z oczu, spojrzenia, gestow... tutaj to jest niemozliwe... jest tylko slowo pisane.... malo... za malo! teraz moja kolej :) a co z wygladem zewnetrznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levviatan chlopak niesmialy, czekajacy na pierwszy krok, czesto bez inicjatywy, marzy o wielkiej, romantycznej milosci, chcialby byc rycerzem na bialym koniu najlepiej mechanicznym a jednoczesnie marzy o Ani z Zielonego Wzgorza (rude wlosy), prostolinijny i pomocny, o wybujalej wyobrazni zalatujacej pod perwersje (to zaleta) i potrafi ugotowac zupe :P moze byc? teraz mario...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyglądem zewnętrznym nie chciałbym próbować bo nie chce Nikogo urazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario mezczyzna powazny, kierujacy sie zdrowym rozsadkiem, niepodatny na kobiece wdzieki i sztuczki, tajemniczy, mowi to i tyle ile chce, zdecydowany, zna sie na dobrej literaturze i muzyce, esteta, glowa rodziny, poszukujacy jednak czegos czego sam nie potrafi jeszcze nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett muszę powiedzieć, że jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich zdolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolice mloda dziewczyna, marzycielka a jednoczesnie twardo stapajaca po ziemi, nie da sobie niczego wmowic, wie czego chce, nieufna, trudno zdobyc jej zaufanie ale jesli juz to na cale zycie. biada jednak temu, kto ja zawiedzie, nie zaufa ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett próbuje; Jesteś kobietą o ciemnych włosach (moje wyobrażenie), o nietuzinkowej figurze, wyrazistych oczach, poruszasz się zdecydowanym krokiem, masz zgrabne nogi, masz tak około 170 cm wzrostu, swoim wyglądem kusisz mężczyzn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario teraz to ja jestem pod wrazeniem! tylko wzrostu za duzo :P a ta nietuzinkowa figura to jaka wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett jeżeli chodzi o tą moją powagę to napiszę tak; jestem człowiekiem bardzo wesołym, lubię się śmiać, najogólniej uśmiech nie schodzi z moich ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario wysoki i postawny mezczyzna o silnych dloniach, elegancki, dba o wyglad, gladko ogolony i krotko ostrzyzony, ma niebieskie oczy i jest szatynem, zadbany, uzywa dobrych perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o powage w innym sensie, jakby to nazwac, chodzi o nastawienie do zycia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levviatan oprocz oczywistych oczywistosci z Twojej stopki dodam jeszcze: romantyk o zamglonym spojrzeniu, typ misia lubiacego przytulanki, lubi styl sportowy i uwielbia dzinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett z dbałością o swój wygląd trafiłaś, dobry kosmetyk również, wzrost tak, oczy czarne jak dzisiejsza noc, ogolony zazwyczaj tak bo moja praca tego wymaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levviatan szybko sie uczysz :P mario niezly jestes! czy jest cos w moim opisie Twoich cech charakteru z czym trafilam jak kula w plot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levviatan czekamy na Twoje opisy! okolice gdzie ucieklas jak tu tak goraco sie zrobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do levviatana dorzuce jeszcze: lubi niespodzianki w sypialni i jest otwarty na nowosci, seks na motorze przy predkosci 220km/ h nie bylby dla niego problemem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Scarlett, że z tą podatnością na kobiece wdzięki troszkę przedobrzyłaś, w końcu nie jestem ze stali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett nietuzinkowa figura to taka, która na samo spojrzenie porywa, pobudza zmysły każdego nawet zatwardziałego na uroki kobiece mężczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario tak przypuszczalam, ze wlasnie to nie do konca sie zgadza... levviatan? czyli styl elegancki? mis w sensie przytulania nie wagi, cieplutki i czuly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet bym okreslil jako dame z charakteru i wygladu ;) kobieta ktora potrafi wplynac na faceta aby dostosowal sie do jej planow ;p Mario mi sie kojarzy z chwilowo znudzonym mezem i ojcem z paroma zainteresowaniami ktory chce sie od czasu do czasu na chwile oderwac od reczywistosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znamy się a potrafimy w miarę dokładnie i przejrzyście opisać drugą "nieznaną" osobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×