Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Moi drodzy ja uciekam, praca czeka, dobrej niezapomnianej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet trzeba było trafic jak był temat o mnie nie wiem co tam mi naskrobali bo moderacja usuneła za nim zdążyłam przeczytać i buka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katerina poczytalam troche ten topik, byl w tematach na stronie glownej, juz usuneli? masz tam chyba fana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A usuneli usuneli, widziałam że ktoś założył ale musiałam lecieć i nie przeczytałam i nic nie wiem Leviatan Licz się słońce ze słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro reszta, bo ide spac, juz mezus rozgrzany pod kolderka to zmykam, pa 🖐️ do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle to ja wiem ale co konkretnie? Wiem że pierwszy post jechał po mnie jak po psie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu licze sie :) i nie twierdze ze tak jest ale wiekszosc tematow tutaj o kim z forum jest po to aby ta osobe wysmiac/zmieszac z blotem/aby dzieci "poszpanowaly"/aby ktos wyladowal swoje frustracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Scarlet:D Lewiatan Wiem o tym nie pierwszy raz na erotycznym o mnie dyskuowali tak że już się przyzwyczaiłam , ale wiesz ciekawość co tam się działo jest. Dlatego pytam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam rzadko zagladam ;) tutaj dzieci/zazdrosnice/frustracji zrobili by z dziebie, mowiac mniej wulgarnie, pania lekkich obyczajow chocbys byla dziewica ;) uroki kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladasz w sensie ze mowisz ze te zazuty sa prawdziwe momo iz to swymysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w takim sensie, wies nie boje się mówic co myślę i jesli mam coś do powiedzenia w temacie to mówie i uwierz to wystarcza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to lapie ;) ja tez nie ukrywam sie ze swoimi pogladami chocby ktos mial inne niz ja. ide spac (niestety sam :( ) dobranoc i kolorowych snow (najlepiej erotycznych :p ) zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarletta
no nie, ten juz wstal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo :< a co do mojego wstawania to wstałem jakąś godzinę przed napisaniem posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spie do oporu jak mam wolne :P uwielbiam dni kiedy nie musze nastawiac budzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta -> ja tam nie potrafię leżeć 2-3 godziny w łóżku po tym jak się obudzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie? ja uwielbiam a do tego jakas dobra ksiazka i nic wiecej nie jest mi potrzebne :P ale to rzadko sie zdarza, bo moje dziecie budzi sie wczesniej i atakuje od razu nasze lozku, wtedy moge zapomniec o spaniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiednio dużo szerokiej taśmy klejącej i będziesz mieć spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×