Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

szkoda :) nie mam też jak się przetransportować do ciebie a też czekam na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety musisz sobie poradzić sama ;] a powinnaś w łóżku leżeć a nie sprzętać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak na razie sobie świetnie radze bez niewolnika;) muszę się już pożegnać;) pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzina nakarmiona i zadowolona a tutaj co sie dzieje? temat sprzatania? oj, nie przepadam a przydalby mi sie "niewolnik" przykuty do odkurzacza :P okolice pewnie wlasnie uciekla do lozka, bo przy chorobie to najlepsze lekarstwo :P mam nadzieje, ze zabrala tez termofor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło jest także ciepła herbatka powinna wystarczyć :) a co do sprzątania to od czego masz męża? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee herbatka to stanowczo za malo, wiec teleportuj sie! :) maz sluzy mi do innych celow... a tak serio to maz pracuje bardzo duzo, nieraz klocimy sie o ten jego pracoholizm, ze nie mialabym serca ciagac go jeszcze do sprzatania, choc nie powiem, jak ma czas to bierze sie chetnie do roznych robot zleconych przez zonke :) uwielbia na przyklad myc naczynia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teleportacji jeszcze nie opanowali :( lubi zmywać naczynia? kobieto toż to skarb cenniejszy niż złoto czy ropa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuszące spojrzenie, zatrzepotanie rzęsami i da się te usterki naprawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz? przeciez nie masz zony! nieraz trzeba uciec sie do szantazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwacja + przemyślenia :P poza tym wole wiedzieć w przyszłości w co się pakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cie straszyc, ale nigdy na 100% nie ma pewnosci w co sie pakujesz. a jeszcze biorac pod uwage fakt, ze kazdy czlowiek sie nieustannie zmienia (czasem nie po naszej mysli) masz prawdziwa katastrofe. brzmi pesymistycznie, ale moze sie zdarzyc. odpukac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje się, jestem odważny, jestem twardy, przetrwam, dam rade, coś takiego to pikuś... tylko partnerki brak aby to udowodnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×