Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Wiem Katerinko, jesteś jeszcze młoda, ale te dni i noce tak szybko płyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi Myśle że szukasz nie tam gdzie trzeba, albo za daleko szukasz a nie widzisz tego co masz pod własnym nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi Atrakcyjność to pojęcie względne akurat. Każdy ma inny gust i to co się podoba jednemu nie musi się podobać drugiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęście, szczęście tylko gdzie ono jest, jakoś go nie zauważam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Widzisz każdemu szczęście daje co innego zresztą każde z nas goni za swoim szczęściem i nie ustanie w tej pogoni Levi Ten odsetk tyczy się każdego, zarówno kobiet jak i mężczyzn, zarówno ciebie jak i mnie tak że każdy ma szanse :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat znalazłem Cię w końcu dlaczego nie piszesz tak mało i dlaczego się nie odezwałaś na moim skromnym topiku dla ciebie założonym ? Kat pisz jak najwięcej bo ubóstwiam Cię po prostu ubóstwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario zawsze można jeszcz czegoś chcieć, pragnąć, to właśnie nas pcha do działania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu znając moje szczecie to ten odsetek który uważa mnie za atrakcyjnego mieszka na drugim końcu Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi Nawet jeśli to ludzie przecież się w końcu znajdują i z dalszych końców świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinka szczęście to pojęcie względne, dla każdego znaczy zupełnie coś innego. Ja już sporo osiągnąłem i tak naprawdę niewiele mi pozostało do "zrobienia'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Wierze i dobrze że Ci to szczęście daje, ale wiesz jauważam że nie można osiąść na laurach tylko trzeba iść na przód , mam wrażenie że jakbym nie dążyła do czegoś więcej to bym zgnuśniała jestem typem człowieka który żeby być szczęśliwym potrzebuje działać dążyć do czegoś więcej. Levi Ty to totalny pesymista jesteś serio chłopie uszy do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi Nie mam cierpliwości do tego , a po za tym mało koleżanek a z kolegami swatać nie będe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje bo akurat deszczu nie potrzebuje a burzy takiej konkretnej z piorunami się po prostu boje , ekscytuje mnie ale się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×