Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Mario wiesz jak mnie zainteresować :p Dociekliwa jestem ale też i cierpliwa może z czasem coś powiesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak dla posycenia mojej ciekawości coś nie coś zdradzisz już dziś ? Tak ładnie proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Mario bawisz się ze mną w kotka i myszkę :p Ale dobrze Proszę Pana . W takim razie kosmatą myśl jaka Ci przyszła do głowy gdy rozmawialiśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawialiśmy na tyle tematów, że aż musisz mi pomóc (przypomnieć o co dokładnie chodzi)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnioski są takie jakie są myśli, czyli kosmate, zawiłe i trochę bezczelne... "... bo czuję tę siłę, bo czuję tą moc" opatrz rozbudowanym komentarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MArio pytam o czym ty pisząc to myślałeś ewentualnie o czym myślałeś gdy pisałeś o moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz ładne oczy to fakt, patrząc na nie można sobie wiele wyobrażać o Twojej osobie. Wydaje mi się, że masz coś w sobie takiego powyżej przeciętności, masz ogromny temperament, który wykorzystany w życiu erotycznym może nieść same przyjemności oczywiście obustronnie... Ale o tym przekonany jest Twój partner, ja mogę tylko wyłącznie snuć domysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest właśnie ta moja kosmatość, zawiłość i bezczelność myśli o których pisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeniesmy nasz topik na erotyczny, bo atmosfera gestnieje... chyba sporo mnie tu ominelo :( Levi ty zboku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno podczytalam Cie na jakims tam topiku i zaskoczyla mnie Twoja fantazja erotyczna o ktora Cie nie podejrzewalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Powiem Ci tak że trafiłeś hmm w sedno? jeśli mozna tak powiedzieć. Miłego weekendu Scarlett Gęstnieje? Nie zauważyłam :p Levi Powiem Ci tak słonko nie wiem co byś musiał wymysleć żeby mnie zaskoczyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×