Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

spokojnie - wróci :) jeszcze będziesz miała okazję do poopalania się nago :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to o takie szczegoly Ci Chodzilo:-) no to musi miec. minimalnie 175, brunet albo szatyn, gruby cz nie gruby to nie wiem :-) ale napewno nie szerszy niz wyzszy :-) i aki co nie odwiedza pan z burdelow ani nie podwozi tirowek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to o takie szczegoly Ci Chodzilo:-) no to musi miec. minimalnie 175, brunet albo szatyn, gruby cz nie gruby to nie wiem :-) ale napewno nie szerszy niz wyzszy :-) i aki co nie odwiedza pan z burdelow ani nie podwozi tirowek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o widzisz :p ale zawsze mozesz w nike air max chodzic bo one maja gruba podeszwe :-) a tak powaznie to ewentualnie rozwaze ten 1 cm :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o widzisz :p ale zawsze mozesz w nike air max chodzic bo one maja gruba podeszwe :-) a tak powaznie to ewentualnie rozwaze ten 1 cm :-) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przecież mam glany (podeszwa jakieś 1 cm), mokasyny (obcas też coś koło 1 cm) wiec już się łapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej w ogole sorki za kilkakrotne posty ale internet w tel mi szwankuje cos! mam nadzimdje ze bardzo wam to nie przeszkadza! sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak racja Leviatanie. ale akurat to mi na mysl tylko przyszlo:-) ej w ogole sorki za kilkakrotne posty ale internet w tel mi szwankuje cos! mam nadzieje ze bardzo wam to nie przeszkadza! sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny-schecter -> zawsze mogę mówić że mam 175 no chyba że nosisz przy sobie non-stop linijkę :P i to nie telefon tylko serwer kafe coś wariuje ale chyba już przestał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze serwer bo juz na telefon sie wkurzalam :-) nie no linijki nie nosze wiec nie sprawdze :-) ale ewentualnie ten 1 cm Ci podaruje :-) jesli chcesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedy telefon ty się na niego złościsz a to nie jego wina :( :P no cóż, jeszcze nie mam pewność czy chce. poza tym to bardziej zależy czy ty byś chciała go podarować czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie i w oparciu o małą ilość informacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze nie podejme :-) musze miec duzo pozytywnych inf zeby ten 1 cm podarowac :-) to nie taka zwykla decyzja tylko powazny zyciowy dylemat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×