Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

lepiej prędzej ;] ale też trzeba brać pod uwagę że np. jutro idąc do sklepu spotkasz tego księcia z bajki bo nigdy nie wiadomo kiedy się na niego trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem :-) i to jest tu najlepsze bo nie wiadomo gdzie sie go spotka :-) mozliwe ze codziennie go spotykam albo znam go od kilku lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo możliwe ;) choć w moim przypadku to ja pewnie takiej nie spotkam w ogóle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam podobne przeczucia jak Ty ze nie spotkam ale jednak wierze w to ze czeka na mnie ten ktos z bajki (ksiecia nie chce bo oni mi sie kojarza z lalusiami a ja takiego bym nie chciala). hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż dzieci chcą być na siłę dorosłe a jak trzeba ponieść konsekwencje to lecą do rodziców aby im pomogli ;] skutki wychowania bezstresowego i tego że większość "sław" nie potrafi się sprzedać bez seksu/prowokacji/idiotycznych, buntowniczych, haseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to dobra decyzja :) bo argument że trzeba sprawdzić czy się do siebie pasuje jest głupi przy współczesnym rozwoju medycyny seksualnej ;) a co do tego to śmieszą mnie kobiety "wielkie dziewice" które dają na prawo i lewo poprzez stosunki analne i oralne i nadal twierdza ze są dziewicami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak powaznie to wg mnie lepiej wlasnie sprawdzic przed slubem. niz rozczarowac sie po :-) ale tez to trzeba z umiarem zrobic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sprawdzałaś już? :P moim zdaniem takie sprawdzanie jest bezsensowne. bo zrobić to tylko dlatego aby coś sprawdzić to kiepski powód tym bardziej że kilka-kilkanaście pierwszych stosunków raczej nie będzie udanych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kogo sprawdzic jeszcze bo nie mam na oku potencjalnego meza :-) ale w sumie nie wiem czy sprawdze go wczesniej cz nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bez kobiety facet sam długo nie pociągnie no chyba że lubi mieć kiepskie życie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×