Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Najważniejsze jak spotkają się dwie osoby o podobnym lub identycznym temperamencie, to jest coś niesamowitego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi Ale cóż to za rozkoszne cierpienie , takie którego nie byłbyś w stanie zapomnieć :p Mario Co jak co ale o nieśmiałość Cię nie podejrzewam, no może trochę konsternacji w zetknięciu hmmm z demonem :p Ale myśle że byś załapał jak przynajmniej spróbować okiełznać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerinko nie rozpatruję Twojej osoby w kontekście demonizmu, jesteś kobietą i z pewnością masz w sobie dużo piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina23 -> fakt ale najpierw trzeba spotkać kogoś kto mi da takie przeżycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario Wiesz użyłam tego określenia bo wczoraj je usłyszałam w stosunku do siebie ale wiesz nie miało zabarwienia negatywnego, wręcz przeciwnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno? oj leniuszek z ciebie :P no cóż wczoraj robiłem za świadka przy bierzmowaniu kuzyna, stwierdzałem że trzeba się zmobilizować (co będzie ciężkie) i poćwiczyć trochę bo spodnie od garnituru raczej ni skurczyły się o te 3-4 cm :P A i przesłuchałem jedną płytę Edguy i fajnie grają, kojarzą mi się z Iron Maiden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ściągnąłem album "Tinnitus Sanctus" i chyba poszukam pozostałych :) Posłuchaj sobie Helloween - If I Could Fly - to jedna z najlepszych ballad jakie słyszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario nie, nie mam na imie joasia. moj nik wzielam od mojej ulubionej postaci z serialu :-) ale nic nie mam wspolnego z postacia serialowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ponowione pytanie ale to nie moja wina tylko coś z kompem się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×