Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

jenny -> ja bardzo lubię jak kobieta ma długie włosy lub fajnie ułożone krótkie. no i oczywiście oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim emocje jakie towarzysza pilce. po 2 to bardzo podoba mi sie technika gry kilku pilkarzy. po 3 to jest fajny sport :-) a czemu pytasz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam takie dwie dziewczynki Dorotkę i Paulinkę, które tez uwielbiają piłkę nożną...Stąd moje zapytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest co podziwiać :) tak na marginesie z chęcią mogę spełniać rolę szczotki do włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario dalej grasz? hoho :-) a mozna wiedziec w jakiej lidze grales? moj brat tez gra zawodowo w pilke. levi. ja ewentualnie zgodze sie na to bys byl szczotka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja doszedłem do starej III ligi, później przerwałem grę na rzecz pracy (z czasem okazało się to strzałem w dziesiątkę), teraz gram w amatorskich ligach... A Twój brat gdzie gra?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny -> ależ dziękuję za ten zaszczyt :) btw. co do sportu nie wiecie czy gdzieś w okolicach ?Nowego Sącza działa klub paintball lub asg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario a mozna wiedziec w jakim klubie grales? moj brat gral w cracovi. potem poszedl na wypozyczenie do dalinu a teraz w luban maniowy gra :-) levi wiem ze gdzies jest painball. ale w saczu jest laser shot to jest lepsze niz painball :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laser Shot? pierwsze słyszę ;] a czy lepsze to nie wiem bo asg/paintball to realna symulacja walki wojska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario. no to ladnie :-) mam w tych klubach kilkukolegow :-) a teraz dosc dobre osiagniecia maja te kluby :-) levi. ja na laser shot nie bylam ale mnie tam ciagnie by to sprawdzic :-) bo to taka realna walka sie odbywa tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już historia, która nie wróci. Jedyne czego mi szkoda to to , że nie spróbowałem swoich sił w wyższej lidze, ale tego się już nigdy nie dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mario faktycznie szkoda :-) ale czasem juz tak bywa ze trzeba zrezygnowac z czegos w zyciu. ja raz tak zrezygnowalam z pewnej rzeczy i zaluje do dzisiaj. ale juz czasu nie cofne :-) zyje sie dalej i szuka sie nowych wyzwan w zyciu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj łezka zakręciła się w oku, ponieważ kiedyś piłka była całym moim życiem, dzisiaj jest jedynie nie spełnionym marzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tak po latach mogę powiedzieć, że ta właśnie piłka otworzyła mi wiele furtek w życiu, pomogła mi osiągnąć zamierzone cele, pokazała nową drogę i wreszcie nauczyła dyscypliny tak ważnej w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×