Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

ja własnie wybieram się po opał do pieca na troty. taki zaszczyt mnie dzisiaj kopnął :P już wolałbym od tego ci pomagać sprzątać ;] (następne posty będę pisał z telefonu wiec mogą być pisane w dużych odstępach czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba :) chyba ze ktos lubi miec balagan lub zimno w zimie ;) a co do sprzatania z toba na pewno nie jeden facet (w tym ja) z checia by przatal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja ci, przynajmniej dzisiaj, nie pomoge. a co do pytania to milym kobietom trzeba pomagac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja na dzisiaj juz skonczylam sprzatanie :-) ale nastepnym razem poprosze o pomoc :-) a teraz czas na przyjemnosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenny -> mam nadziej że będę miał wtedy czas ;] mario100 -> nie chcę, moim obowiązkiem jest być miłym dla kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta -> czemu fajnie? ja na razie przelotnie pewnie za jakąś godzinę będę bardziej regularnie zerkał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pogoda fajna poza tym wiatrem dzieki ktoremu jest zimno! ale mam nadzieje ze przestanie wiac:-) bo na rower trzeba sie wybrac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, dlatego ta stopka jest taka fajna :) Levi chyba wpadl do pieca na 3 zdrowaski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarletta -> a może być klaps od razu, bez załgiwania? :P Jenny -> wkrótce będzie ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×