Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Nie wiem nawet jak jest w mojej bo nie pamiętam kiedy byłam u lekarza ze sobą , że się tak wyrażę. Do okulisty chodze prywatnie do ginekologa też tak że nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widzisz jak to fajnie :p Wiesz ja w większości korzystam z przychodni w Starym Sączu, mam lekarza jednego też na 29 listopada w przychodni ale to sto lat juz nie byłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż takich zdolności nie posiadam :p Ale fakt u mnie tez juz wyjrzało i wesoło piesi moja spragnioną skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi takie masz pragnienia do przyszłej a jak Ci sie trafi blondasek o niebieskich oczach to co odrzucisz??Będzie miała wspaniały charakter itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katerina -> no chyba że tak ;) duch cafe -> skądże nie odrzucę kobiety tylko dlatego ze ma krótkie włosy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levi Wiosna w pełni szkoda czasu marnować przed kompem trzeba do ludzi wyjść :p a może ta wymarzona gdzieś krąży blisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech uparty jesteś powiem Ci tak rusz te swoje 4 litery bo ta wymarzona do Ciebie sama nie przyjdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie leci ;] jutro pewnie szybciej poleci a za tydzień zacznie go brakować ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi cisza i spokoj bo ladna pogoda i kazdy korzysta :-) ja w sumie tez nie dawno wrocilam i padam ze zmeczenia :-) a Ty co robiles dzisiaj ciekawego? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż byłem się zapytać o badania do stażu i jutro o mnie zadzwonią jak będzie BHP-owiec aby wypisał mi skierowanie na badania. czyli pewnie w poniedziałek do Sącza pojadę a jak się uda to przy okazji do okulisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welcome tourist...
hej sądeczczanie! nie orientujecie się czy jedzie jakiś mpk z dworca mpk na ul. jagiellońską? i jak daleko jest z dworca mpk do dworca pkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pks od pkp dzieli jakis kilometr moze mniej i doslownie mozna na nogach przejsc ;) co do mpk nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×