Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Levvi nie bądź prymitywny tylko " Pokaż na co Cię stać tylko nie jeden raz..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi skorzystałem tylko z fragmentu tekstu piosenki a Ty już nie lubię. Postaraj się zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia, bo być może za tymi zmianami pójdą inne lepsze dla Ciebie i może jeszcze Kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi jak Ty wszytko stawiasz na nie, skąd w Tobie tyle niechęci do poprawy życia??????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle interpretujesz ;) chodzi mi o to że ja tego nie zrobię w 5 minut a nie że nie chcę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levvi interpretować to można wiersz ja piszę to co zauważyłem w Twoich wypowiedziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę że uda mi się znaleźć takiego doktora Marcinka ;] u niego miałam ostatni egzamin i dał mi 5,5 z niego ;) uwielbiam go :D ale jeszcze tylko obrona mi została więc może jeszcze go spotkam na uczeleni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny w życiu się wszystko zmienia dzisiaj jesteś tutaj a jutro 5000 km stąd, kto wie co Cie czeka za rogiem, nie ma co płakać po stracie Pana dr. Zresztą żonkę ma naprawdę bardzo fajną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam żony, ale jego znam ;) szkoda że już koniec :( tak szybko ta edukacja minęła :( teraz szukam kolejnej mojej ścieżki życiowej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny kiedyś miałem taki plan ale nie wszystkie marzenia te małe i te duże się spełniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, że Jej nie znasz bo mogłabyś się zasmucić. To jest kobietka na sporym poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja żyję tu i teraz ;] jak śpiewał Sokół "nie myśl co będzie jutro bo pęknie ci serce" ;) moje plany nie są odległe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario na mnie jego żona nie zrobiła wrażenia żadnego ;] a nie raz ją widziałam ;] tylko że jej nie znam więc nie wypowiadam sie na jej temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny umówmy się, że ja Ją znam, Ty Jej nie znasz, jest bardzo fajna i musisz mi uwierzyć... Temat Pani doktorowej skończony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne że nie.. ja wiem o tym ;] ale dużo o człowieku świadczy ;] dlatego dla mnie ważne jest wykształcenie... nie mówię że od razu jakiś doktorem czy profesor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tylko tyle, że znam wielu mgr i nie mogę o nich powiedzieć dobrego słowa, idąc dalej znam też wiele osób po maturze i są naprawdę wartościowymi ludźmi... A wykształcenie czy świadczy o Kimś dobrze? Nie sądzę, w wielu przypadkach jest to tylko i wyłącznie realizacja niespełnionych marzeń rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×