Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

"Dziwny jest ten świat...", ktoś kiedyś zaśpiewał tylko nie wiedział, że ten ów świat naprawdę jest dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levii role cioci pełnie już od 10 lat ;) więc emocji nie ma :D ale za to jako matka chrzestna to hoho :D dzisiaj byłam w odwiedziny u chrześnicy piękna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny wciągnęło nas niemiłosiernie. Wypada nadrobić stracony czas na kafe i troszkę popisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mailam ale4
jennyschecer, mysle, ze niestety nie maszszans. Sama kiedys staralam sie o przyjecie do strazy miejskiej w nowym saczu mimo iz mialam nawet kurs podstawowy dla strazy miejskich ukonczony to mnie nie przyjeli. Tam sie dostaje za znajomosci :( a ci straznicy to smiech na sali wiem bo ich wszytskich znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario100 - aż zaczeło mi sie troche tęsknić za Wami ;p hehe tez tak mailam ale4 - ale ja nie staram się o pracę w SM ;] ja liczę na cud że jakąkolwiek znajdę prace ;p ja wolałabym w straży Granicznej ;p dlatego muszę popracować nad znajomościami ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mailam ale4
jesli nie dasz rady zdac testow to nawet znajomosci ci nie pooga wiem bo moje 2 kolezanki tam pracuja jedna w nowym saczu druga na balicach w krakowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie trzeba mieć znajomości... nawet to głupich sklepów ;/ teraz pasuje mieć tylko maturę żeby się pracodawca zainteresował kandydatem bo inaczej nie ma szans ;/ dno totalne tutaj jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszcznica
jest ktos z moszczanicy/ stary sącz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×