Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

witam droga Jenny wróciłem z treningu i troszkę siedze na kompie a co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny dzwoniłem i nie odbierałaś telefonu a pisałem Ci kiedyś, że go mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mario w sumie jakieś numery dzwoniły do mnie ;p i wiedziałam że to wielbiciele ;p heh a u mnie jakoś leci .. bezrobocie mnie dobija ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz samych wielbicieli tylko na razie działają w ukryciu... Narzekasz na bezrobocie a ja mam nawał pracy, z której muszę się szybko ogarnąć. I gdzie tu sprawiedliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario uwierz mi że wolałabym mieć nawał pracy... bo takie nic nie robienie jest gorsze ;) ale wierzę że się uda mi coś znaleźć ;] chyba że w SG jest etat jakiś dla mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny to jacyś przebierańcy, przecież SG nie ma aut patrolowych i raczej po wsiach nie jeżdżą. Poza tym jedyne granice, które znam to granice ludzkiej wytrzymałości a to raczej z SG się nie bardzo kojarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny od tych spotkań z Panami doktorami żyjesz w zupełnie nierealnym świecie. Świecie marzeń i to takich niespełnionych. Jenny Ci doktorkowie zawrócili Ci w tej małej główce, co to z Tobą będzie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mi nie zawrócił w głowie ;) no coś Ty ;) tylko dr Marek mówił coś tam o SG ;p ale że go mało słuchałam nie wiem o co chodziło ;p mi jeszcze nikt w głowie tak nie zawrócił żebym oszalała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioo wczoraj już nie odpisałam bo zostałam zdegradowana ;p a odurzona nie jestem ;p to zwykła sympatia tylko ;p a co bym chciała robić to w jakim sensie ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Jenny proponuje złożyć dokumenty i dać sobie szansę spełnienia marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko w naszym cudownym mieście w budżetówce pracują członkowie rodzin ;] a ja nie mam nikogo z rodziny kto by mnie wkręcił ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny przecież my tworzymy taką wirtualna rodzinę, także możliwości masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×