Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

mario nie do końca... jeśli się ma ambicje to edukujesz się... są przypadki kiedy nie stać kogoś na studia albo po prostu nie ma możliwości.. to co innego ;] wiesz ale matura to jest już wykształcenie... nie mówiłam o maturzystach tylko wykształcenie zawodowe albo podstawowe mialam na myśli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny ja jestem ambitny i na studia mnie nie było stać, jaki wniosek z tego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież zrobiłeś studia.. i dążyłeś żeby je zrobić... nie jest powiedziane że studia musisz od razu po maturze robić ..możesz robić je w wieku 30 lat czy 40 ;) ważne że zabierasz się za to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiem Ci, że po studiach nic się w moim życiu nie zmieniło , dokładnie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta Twoja satysfakcja, w pewnym stopniu kamień spadł mi z serca po ich skończeniu ale i tak to nie były studia o jakich marzyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czasem już tak jest... ja tez wolałabym robić inne studia ;] ale ciesze się ze w ogóle miałam możliwość ich zrobienia ;] ps: własnie oglądam polaków jak z włochami graja w siatke :D no i powiem Wam że hoho :D ładnie cisną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądam piękny film jako, że lubię romansidło więc wchodzi jak marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynko troszkę czułości i delikatności by się przydało, to jest taki nieodzowny element każdej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Jenny Jenny dobra, czuła, delikatna, nieśmiała. Jakie jeszcze posiadasz przymioty?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orka ciężka w pracy nigdzie indziej a te 40 minut wykorzystuje na oglądnięcie filmu i rozmowę z taka małą niedobrą dziewczynką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nikim więcej nie rozmawiam, więc to Ty musisz być niedobrą dziewczynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty ;) jak ja jestem bardzo dobra i grzeczna ;) ale teraz będę musiała Cie już pożegnać bo jutro musze wcześniej wstać bo podróż mnie czeka ;] ale w końcu udało nam się porozmawiać ;) od tak dawna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×