Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mario100

Czy jest tutaj Ktoś z Nowego Sącza?

Polecane posty

Śmieje się Levi. Wiele osób nie lubi klasyki , uważa ją za zbyt trudną, czasem nudną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze można powiedzieć że "Harry Potter" to klasyka bo przecież jego popularność zasługuje na takie miano :P a Faraona czytam bo też lubię egipskie "klimaty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Harrego Potera też przeczytałam z ciekawości, ale polecić Ci mogę Sapkowskiego "Wiedźmina" tylko zalecam czytanie po kolei bo można się pogubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m , czytałam z wypiekami na twarzy, jak skończe tą serię co teraz czytam to mam zamiar jeszcze raz przeczytać Wiedźmina. A z klasycznej polskiej literatury co czytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja ogólni z literatury to mam braki :P w sumie to "Lalkę" i "Pana Tadeusza" przeczytałem "od deski do deski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już :D Zajęta trochę byłam :D Hmmm no to coś masz przeczytane, wiesz jest wiele pozycji z Polskiej literatury warte uwagi. Wiesz, uwielbiam czytać i książki dosłownie połykam, dużo przeczytałam już, wielu już nie pamiętam, ale wiele jeszcze chcę przeczytać. A rozprawy filozoficzne Cię interesują? ALbo literatura antyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałem styczności z rozprawami filozoficznymi ale pewnie przeczytam jakieś ;) chciałbym się nauczyć szybko czytać ale nie wiem czy będę mógł z moja wadą wzroku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego też nie wiem. Hmm ja szybko czytam to fakt a teżmam wade wzroku ,, tak że może kwestia wprawy? CO do rozpraw filozoficznych, to fakt ale warto jak dla mnie jeśli jesteś w stanie to wszystko ogarnąć. W sumie ja czytam praktycznie wszystko co mi w ręce wpadnie ale to nałóg wyniesiony z domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię że nie jesteśw stanie:D Warto coś pczytać bo moim zdaniem roszerza to nasze perspektywy. Na wiele rzeczy można spojrzeć inaczej, zrozumieć je . Zmusza do refleksji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do refleksji zajebiście zmuszają filmy z serii What The *BLEEP* ;) wyszła tez książka o tym tytule tylko nie wiem czy dostępna jest w Polsce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×